Bornholm

Jak rezervovat trajekt z Bornholmu do Švédska

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Bornholm a Švédsko provozována 1 trajektová společnost – BornholmerFærgen Ronne do Ystadu provozuje trajekt denně s dobou plavby přibližně 1 hodina 20 minut.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Bornholmu do Švédska mezi přístavy Ronne a Ystad.

Mapa trajektové trasy Bornholm - Švédsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Bornholm do Švédsko

O Bornholm:

Bornholm je dánský ostrov v Baltském moři, nachází se na východě Dánska, jižního Švédska a severu Polska.

V zimě ostrov je velmi klidný, ale během hlavních letních měsíců Bornholm je oblíbenou turistickou destinací, a to především mezi obyvateli okolních zemí se snadným přístupem pro trajekty z Dánska, Německa, Švédska, Norska a Polska.

Návštěvníci láka přírodní krása ostrovu a působivý kulturní program.

O Švédsko:

Švédsko je skandinávská země v severní Evropě, která sdílí dlouhou západní hranici s Norskem a kratší severovýchodní hranici s Finskem.

Švédsko je na čele žebříčku kvality života v Evropě. Je to nádherná země po všech stránkách. Rozmanitost přírody je jedním z jejích největších předností, ať už se jedná o zasněžený sever, který je obýván domorodci zvanými Sámové nebo o centrální oblast s jezerem nebo o rušné hlavní město plné módy Stockholm.

Dlouhé období Vikingů zanechalo ve Švédsku svou stopu; starověké ruiny a obrovské mohyly lze nalézt po celé zemi, přičemž každá má vlastní fascinující příběh. Středověké města a hrady na pobřeží dodávají Švédsku ještě větší tajemnost.

Plavit se do Švédska trajektem je velmi populární volbou, a to díky obrovskému počtu tras z různých zemí v severní Evropě a Skandinávii, přičemž trajekty jsou provozovány širokým výběrem vynikajících trajektových společností.