Porovnejte trajekty z Elba do Korsika
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Elba

Elba je největším ostrovem Toskánského souostroví, které se nachází 10 km od severozápadního pobřeží Itálie.

Elba je známá jako místo Napoleonova exilu v roce 1814 a také svou krásnou přírodou - křišťálově čistým mořem, členitým pobřežím a nedotčenými plážemi.

Může se taky pochlubit barevným podmořským světem i krásnými korálovými útesy, modrými rybami, humry, hvězdicemi a dokonce i vrakem lodi, což je ráj pro potápěče.

Po dni stráveném u moře se určitě vyberte do jednoho ze zajímavých muzeí, kde můžete nahlédnout do bohaté historie ostrova - najdete zde fascinující archeologické nálezy nebo si můžete prohlédnout sídlo Napoleona - nádhernou Villu dei Mulini.

Jako nejnavštěvovanější a nejpopulárnější ostrov Toskánského souostroví má Elba rozsáhlou trajektovou síť s několika přístavy poskytujícími plavby na okolní ostrovy a italskou pevninu, všechny provozované špičkovými trajektovými společnostmi.

O Korsika

Korsika je ostrov ve Středozemním moři, který se nachází západně od Itálie, jižně od francouzské pevniny a kousek od severní části Sardinie.

Nádherné 1000 km pobřeží ostrova má více než 200 pláží, zatímco vnitrozemí nabízí kombinaci horských scenérií, úžasné údolí a idylické hornaté vesničky, takže je jasné, proč místní přezdívají Korsiku "ostrovem krásy".

Přestože Korsika patří Francii, je tu jedinečná atmosféra. Ta je nejvýraznější v místním dialektu a v tom, že místní obyvatelé zbožňují flétnu a hru na flétnu. Když se však podíváme na podobnosti s pevninou, Korsičané mají také rádi dobré jídlo a víno, a to zejména čerstvé mořské plody a uzeniny.

Podél pobřeží je několik přístavů, a díky výhodné poloze ostrova ve Středozemním moři, jsou všechny na dosah z francouzské pevniny, z Itálie a z okolních ostrovů. Je zde velký výběr plaveb, které jsou časté a jsou poskytovány mnohými trajektovými společnostmi.

Trajekty z Elba do Korsika

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.