Porovnejte trajekty z Francie do Alžírsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Francie

Je těžké zobecňovat Francii - jak kdysi poznamenal Charles de Gaulle, "jak by se dalo popsat zemi, která má 365 druhů sýra?"
Přesto je něco o této nádherné země, která přitahuje miliony milovníků la vie Français rok co rok.
Možná to je elegantními bulváry v Paříži, sjezdovkami v Alpách, osluněnými vinicemi a pláží, anebo kávou a croissanty v neprobádané vesnici?
Nebo snad je to prohlídka majestátného zámku Loiře, okouzlující životní styl Středomoří, nebo relaxační piknik v Provence, kde vzduch voní divokými bylinami a levandulí?
Zvažte také potěšení z dalších méně známých regionů, jako Franche-Comté, Gaskoňsko a Berry, hluboko v zeleném srdci Francie - regiony, jejíž ospalé vesnice nabízejí návštěvníkům možnost vyzkoušet si skutečný "douceur de vivre" z provinční Francie.

Nelze popřít, že Francie je země velkých kontrastů, které nabízejí nekonečný výběr lákavých destinacích, bohatou rozmanitost krajiny, kuchyně, počasí a národů, s výjimečným kulturním dědictvím.
Je snadné pochopit, proč Francouzi zůstávají doma po dobu své dovolené, a proč pak říkají své zemi La Belle France.

O Alžírsko

S nejdelší hranicí na kontinentu a 1644 kilometrů dlouhým pobřežím s výhledem na Středozemní moře je Alžírsko jedním z největších afrických drahokamů.

Alžírsko je nejznámější svým nádherným regionem Sahara, která zabírá více než čtyři pětiny z jeho rozlohy 2,381,741 km čtverečních. Země, stejně jako většina ostatních severoafrických států, je plná starověkých ruin, které se datují až do římských a byzantských dob, přičemž nejznámější je město Timgad, v regionu Batna.

Najdete zde však množství dalších krásných míst. Hlavní město Alžír je charakteristické francouzskými koloniálními budovami, Annaba nabízí dech beroucí baziliky vedle tyrkysově zbarvených vod a v nejstarším městě regionu, Constantine, najdete na každém rohu úžasné historické památky.

Alžírsko má několik přístavů na pobřeží Středozemního moře, což ho dobře propojuje s jižní Evropou. Země jako Španělsko, Francie či Itálie nabízejí pravidelné plavby do Alžírska, přičemž jsou všechny provozovány kvalitními trajektovými společnostmi.

Trajekty z Francie do Alžírsko

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.