Porovnejte trajekty z Grand Bahama do Spojené státy americké
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Grand Bahama

Plný historie a šarmu, ostrov Grand Bahama nabízí kompletní dovolenou. Ostrov Grand Bahama se skládá ze 3 odlišných oblastí - East End, Freeport/Lucaya a West End - z nichž každý nabízí svůj vlastní jedinečný zážitek. Pokud hledáte přírodní okolí, neváhejte prozkoumat tři národní parky ostrova - z nichž dva jsou domovem velkého množství domorodých ptáků. Samozřejmě, že žádný bahamský ostrov by nebyl plným bez kilometrů nádherných pláží, z nichž ty na Grand Bahama lze nalézt na jižní straně ostrova.

O Spojené státy americké

Spojené státy americké jsou domovem třetí největší populace s více než 300 milionů lidí. USA zahrnuje jak hustě osídlená města s rozlehlým předměstím, a rozsáhlé, neobydlené a přirozeně krásné oblasti.

S historií masové imigrace od 17. století datování, Amerika je tavícím kotlem kultur z celého světa a hraje dominantní roli ve světovém kulturním prostředí. Je známá pro svou širokou škálu populárních turistických destinací, od mrakodrapů na Manhattanu a Chicagu, do přírodních divů Yellowstone a Aljašky, a teplé, slunečné pláže na Floridě, Havaji a jižní Kalifornie.

Trajekty z Grand Bahama do Spojené státy americké

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.