Porovnejte trajekty z Itálie do Slovinsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Itálie

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Slovinsko

Jedna z nejmenších zemí v Evropě, Slovinsko je pobřežní Alpskou zemí v jižní střední Evropě, hraničí na západě s Itálii, Jaderském mořem na jihozápadě, Chorvatskem na jihu a východě, s Maďarskem na severovýchodě, a Rakouskem na severu.

V roce 1848 silný program pro sjednocené Slovinsko se ukázal jako součást hnutí "Jaro národů" v Rakousku. S pádem Rakousko-Uherské monarchie v roce 1918, Slovinci původně tvořili součást státu Slovinců, Chorvatů a Srbů, který krátce se spojil do Království Srbů, Chorvatů a Slovinců, později přejmenovaný (1929) na Království Jugoslávie.

Po obnovení Jugoslávie na konci druhé světové války, se Slovinsko stalo součástí Socialistické federativní republiky Jugoslávie, oficiálně vyhlášené dne 29. listopadu 1945. Dnešní Slovinsko bylo založeno dne 25. června 1991 po jeho nezávislosti od Jugoslávie. Slovinsko se připojilo k NATO dne 29. března 2004 a do Evropské unie dne 1. května 2004.

Trajekty z Itálie do Slovinsko

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.