COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Slovinsko

Jedna z nejmenších zemí v Evropě, Slovinsko je pobřežní Alpskou zemí v jižní střední Evropě, hraničí na západě s Itálii, Jaderském mořem na jihozápadě, Chorvatskem na jihu a východě, s Maďarskem na severovýchodě, a Rakouskem na severu.

V roce 1848 silný program pro sjednocené Slovinsko se ukázal jako součást hnutí "Jaro národů" v Rakousku. S pádem Rakousko-Uherské monarchie v roce 1918, Slovinci původně tvořili součást státu Slovinců, Chorvatů a Srbů, který krátce se spojil do Království Srbů, Chorvatů a Slovinců, později přejmenovaný (1929) na Království Jugoslávie.

Po obnovení Jugoslávie na konci druhé světové války, se Slovinsko stalo součástí Socialistické federativní republiky Jugoslávie, oficiálně vyhlášené dne 29. listopadu 1945. Dnešní Slovinsko bylo založeno dne 25. června 1991 po jeho nezávislosti od Jugoslávie. Slovinsko se připojilo k NATO dne 29. března 2004 a do Evropské unie dne 1. května 2004.

Populární provozovatelé trajektů

    • 6 plavby týdně 40 min
    • Zjistit cenu
    • 1 plavba týdně 2 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Slovinsko