Porovnejte trajekty z Jersey do Guernsey
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Jersey

Jersey je nejjižnějším ostrovem z britských ostrovů, leží asi 160 kilometrů na jih od Velké Británie, a jen 22 km od pobřeží Francie. Navzdory své velikosti, všechny Vaše smysly budou zaneprázdněné po celý den při návštěvě tohoto malého ostrova. Podnebí je mírné s mírnými zimami a chladným létem. Ze vzduchu je možné vidět výhled na krásné údolí, pěstěné pole a nedotčené pobřeží. Moře dominuje krajině s výhledem na Atlantický oceán obklopující ostrov, který je přístupný z téměř jakéhokoliv místa na ostrově. Pobřeží také nabízí množství atrakcí - velkolepé útesy, písečné pláže a skalnaté zátoky, které jsou jen kousek z jakéhokoliv místa na ostrově. Díky své jedinečné poloze v zálivu Saint-Malo, ostrov roste a zmenšuje se dvakrát denně, protože vlny přílivů a odlivů dosahují výšky 12 metrů, což je jeden z nejvyšších přílivových rozsahů na světě.

O Guernsey

Guernsey se nachází v zálivu Saint-Malo, 48 km od pobřeží Francie a 80 km od jižního pobřeží Anglie.

Ostrovy tvoří součást Normandie od roku 933, nabízejí spojení mezi Británií a Francií, mají vlastní zákon, příjmení a Guernesaise - místní jazyk.

Ostrov byl domovem francouzského básníka Victora Huga, jehož dům nabízí zajímavý pomník jeho 15-letému vyhnanství. Jeho tvůrčí duch žije dál v non-stop programu výstav a představení.

20. století také zanechalo svou stopu, když se ostrovy staly obrannou zdi Evropy ve druhé světové válce. Dědictvím zůstal labyrint opevnění a zajímavá muzea, která živě rekonstruují každodenní život v okupované Británii.

Trajekty z Jersey do Guernsey

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.