Lesbos

Jak rezervovat trajekt z Lesbos do Turecka

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Lesbos a Turecko provozována 1 trajektová společnost – Turyol Mytilene do Ayvali provozuje trajekt týdně s dobou plavby přibližně 1 hodina 30 minut.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Lesbos do Turecka mezi přístavy Mytilene a Ayvali.

Mapa trajektové trasy Lesbos - Turecko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Lesbos do Turecko

O Lesbos:

Zelený řecký ostrov Lesbos s bujnou vegetací, se nachází v severovýchodní části Egejského moře a je jedním z největších ostrovů v Řecku.
Díky mírnému středomořskému podnebí, Lesbos je jedním z nejslunnějších řeckých ostrovů, a ještě zůstal nedotčený masovou turistikou.
Lesbos je ideálním místem pro lidi, kteří chtějí vidět skutečné Řecko.

O Turecko:

Turecko je "euroasijskou" zemi, nacházející se v celé západní Asii a v jihovýchodní Evropě, hraničí s Černým, Egejským, Středozemním a Marmarským mořem.
Obrovská a rozmanitá země, Turecko se může pochlubit neuvěřitelnou krajinou a přírodní krásou. Země známá pro různé etnické kuchyně, je také známá jako ideální destinace pro dovolenou na pláži a sportovní akce, stejně jako pro výlety do některých z nejvýznamnějších památek dávné historie.
Turecko pro turisty je opravdu zajímavým mixem Východu a Západu, který pokračuje nabývat na popularitě.