Porovnejte trajekty z Španělsko do Alžírsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Španělsko

Španělsko má sedmnáct autonomních regionů s jejich vlastním rozpočtem, vládou a ministerstvem kultury. To vysvětluje obrovskou rozmanitost této nádherné země v přírodě, jazyku, umění a tradicích v kultuře všeobecně.

Kdykoliv jste ve Španělsku, všimnete si španělskou vášeň pro život, a pochopíte, proč je Španělsko známé pro jeho noční život a regionální svátky.
Návštěvou Španělska objevíte krásu architektury a památek v krásných a živých městech, jako je Barcelona, ​​Madrid, Valencie, Sevilla, Granada, Bilbao a mnoho dalších.
Pro většinu návštěvníků, příroda a pobřeží Španělska jsou moc roztomilé a pestré. Zelená Galicie, vyprahlé roviny Kastilie, nebo pouštní krajiny Almerii. Španělsko je také jednou z nejvíce hornatých zemí v Evropě, kde jsou vynikající turistické stezky a volně žijící zvířata - zejména v Picos de Europa a Pyrenejích. Určitě stojí za návštěvu hlavní vinařské oblastí pro ochutnavku vína charakteristického pro Španělsko. Pro dovolenou na pláži navštivte krásné pobřeží s písčitými plážemi na pobřeží Costa de la Luz a Costa del Sol, v zátoce na pobřeží Costa Brava a chladné vody Atlantiku v Cantabria. Pro ochutnávku španělské kuchyni (tapas, paella, sangria, a další), a pro zdravé opálení, můžete navštívit Baleárské a Kanárské ostrovy.

O Alžírsko

S nejdelší hranicí na kontinentu a 1644 kilometrů dlouhým pobřežím s výhledem na Středozemní moře je Alžírsko jedním z největších afrických drahokamů.

Alžírsko je nejznámější svým nádherným regionem Sahara, která zabírá více než čtyři pětiny z jeho rozlohy 2,381,741 km čtverečních. Země, stejně jako většina ostatních severoafrických států, je plná starověkých ruin, které se datují až do římských a byzantských dob, přičemž nejznámější je město Timgad, v regionu Batna.

Najdete zde však množství dalších krásných míst. Hlavní město Alžír je charakteristické francouzskými koloniálními budovami, Annaba nabízí dech beroucí baziliky vedle tyrkysově zbarvených vod a v nejstarším městě regionu, Constantine, najdete na každém rohu úžasné historické památky.

Alžírsko má několik přístavů na pobřeží Středozemního moře, což ho dobře propojuje s jižní Evropou. Země jako Španělsko, Francie či Itálie nabízejí pravidelné plavby do Alžírska, přičemž jsou všechny provozovány kvalitními trajektovými společnostmi.

Trajekty z Španělsko do Alžírsko

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.