COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Almería - Ghazaouet je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Španělska do Alžírsko

Provozovatelé trajektů na trase Almería - Ghazaouet

    • 1 Sailing Weekly 9 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 9 hr
    • Get price

Trajekt z Almería do Ghazaouet

Trajektová trasa Almería Ghazaouet spojuje Španělsko s Alžírsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 9 hodin. zatímco Trajekty společnosti Naviera Armas se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 9 hodin.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Almería Ghazaouet mezi Španělsko a Alžírsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Almería

Almería je přístavní město ležící v jihošpanělské Andalusii, jehož břehy jsou omývány vodami Středozemního moře. Je hlavním městem provincie se stejným názvem. V této oblíbené turistické destinaci najdete řadu památek. Jednou z nich je Alcazaba, maurská pevnost, která byla postavena v první polovině 10. století a nyní dominuje městu Almería nad kterým se majestátně tyčí. K pevnosti patří i velké, dobře udržované zahrady. Ve městě je také katedrála, která má díky svým věžím, pilířem a cimbuřím vzhled pevnosti. Původně byla postavena jako mešita, později přeměněna na křesťanský kostel a v roce 1522 byla zničena zemětřesením. V 16. století byla přestavěna v renesančním stylu.

Přístav Almería poskytuje cestujícím trajektové spojení do Melilly, Alžírska a Maroka. Také se zde začínají okružní plavby po Středomoří. Kotví zde i rekreační lodě. Přístav se v současnosti rozšiřuje, aby měl větší kapacitu i pro nákladní lodě.


Průvodce přístavem Ghazaouet

Ghazaouet je město na severozápadním pobřeží Alžírska.