Spojené státy americké

Jak rezervovat trajekt z Spojené státy americké do Grand Bahama

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Spojené státy americké a Grand Bahama provozována 1 trajektová společnost – Balearia Caribbean Formia do Freeport provozuje trajekt týdně s dobou plavby přibližně 3 hodin.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Spojené státy americké do Grand Bahama mezi přístavy Formia a Freeport.

Mapa trajektové trasy Spojené státy americké - Grand Bahama

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Spojené státy americké do Grand Bahama

O Spojené státy americké:

Spojené státy americké jsou domovem třetí největší populace s více než 300 milionů lidí. USA zahrnuje jak hustě osídlená města s rozlehlým předměstím, a rozsáhlé, neobydlené a přirozeně krásné oblasti.

S historií masové imigrace od 17. století datování, Amerika je tavícím kotlem kultur z celého světa a hraje dominantní roli ve světovém kulturním prostředí. Je známá pro svou širokou škálu populárních turistických destinací, od mrakodrapů na Manhattanu a Chicagu, do přírodních divů Yellowstone a Aljašky, a teplé, slunečné pláže na Floridě, Havaji a jižní Kalifornie.

O Grand Bahama:

Plný historie a šarmu, ostrov Grand Bahama nabízí kompletní dovolenou. Ostrov Grand Bahama se skládá ze 3 odlišných oblastí - East End, Freeport/Lucaya a West End - z nichž každý nabízí svůj vlastní jedinečný zážitek. Pokud hledáte přírodní okolí, neváhejte prozkoumat tři národní parky ostrova - z nichž dva jsou domovem velkého množství domorodých ptáků. Samozřejmě, že žádný bahamský ostrov by nebyl plným bez kilometrů nádherných pláží, z nichž ty na Grand Bahama lze nalézt na jižní straně ostrova.