Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Trapani

 • Trapani Trajektový Prístav Autem

  Trapani mužete najít na západné strane Sicílie. Z Palerma jedte po dálnici A29, anebo z Marsala se vydejte po SS115, vjedte do Trapani na « Via Scorrimento Villa Rosina », potom « Via Libica » a následujte smer do prístavu. Vchod do prístavu se nachádzí na Piazza Garibaldi, na konci Via Ammiraglio Staiti.

 • Trapani Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice Trapani je na Palermo linke a je dostupná ze všech vetších míst. Pro více informací, prosím navštivte www.ferroviedellostato.it. Vlaková stanice je kolem 2km od trajektového prístavu.

 • Trapani Trajektový Prístav Adresa

  Viale Regina Elena, 104 91100 Trapani (Sicilia), Italy

 • Ubytování v Trapani

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Trapani před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Trapani pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Trapani

Průvodce přístavem Trapani

Průvodce přístavem Trapani

Trapani je město na západním pobřeží Sicílie v Itálii, hlavní město stejnojmenné provincie. Starověký název Trapani byl Drepanon nebo Drepano (řecké slovo pro "srp"), z důvodu tvaru jeho přístavu, který je ohnutý do Středozemního moře. Město bylo postaveno pro obsluhování nedalekého přístavního města Erice. Starověké legendy vyprávějí o mýtických počátků města. Podle jednoho z nich, Trapani vynořil ze srpu v ruce Demetery, bohyně štěstí, když hledala svou dceru Persephone, unesenou Hadesem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.