COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trelleborg - Sassnitz je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Německo

Provozovatelé trajektů na trase Trelleborg - Sassnitz

Trajekt z Trelleborg do Sassnitz

Získejte nejlepší nabídky pro trajekty mezi Švédsko a Německo na lince Trelleborg - Sassnitz s Direct Ferries a porovnejte je s možnými alternativami.

Pomocí "Vyhledávač cen" můžete zkontrolovat plavební řád, dostupnost a ceny, provést rezervaci trajektu na lince Trelleborg - Sassnitz nebo můžete porovnat vybranou trasu anebo přístavy s jinými možnostmi.

Získat cenovú nabídku nebo rezervovat si trajekt do Německa nemůže být jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si linku Trelleborg - Sassnitz z nabídky na levé straně, pak vybrat počet cestujících a kliknout na "hledat"!

Průvodce přístavem Trelleborg

Trelleborg je město ležící na jihu Švédska, v části zvané Skane. Počátky města sahají do roku 1257, kdy bylo jako svatební dar představeno švédskému princi Valdemarovi, a to od dánské královské rodiny. Dánové si později vzali město zpět, které zůstalo pod jejich vládou až do roku 1658. Na konci 19. století se z Trelleborgu stalo průmyslové město, přičemž tato industrializace hrála důležitou roli v jeho rozvoji. Město je oblíbené u návštěvníků ze Švédska i Německa, a to především díky trajektům do německých měst Rostock, Sassnitz a Lubeck-Travemunde. V roce 1897 začaly trajekty připlouvat do přístavu v Travemünde, přičemž tato trasa byla založena v roce 1962. Trajekty přepravují cestující na jednodenních výletech, rodinných dovolených s automobily i těžké nákladní automobily na cestách po Evropě. V roce 1917 přijel Lenin trajektem ze Sassnitzu do Trelleborgu, aby stal do čela revoluce.


Průvodce přístavem Sassnitz

Ostrov Rügen vystupuje do Baltského moře a jeho největší město Sassnitz představuje oblíbenou turistickou destinaci. Přístav, který se rozprostírá asi 1,5 km od moře, je magnet pro luxusní jachty, rybářské lodě, osobní a rekreační plavidla. Stará část města se nachází severovýchodně od přístavu, přičemž právě v těsné blízkosti přístavu je situován již delší dobu nevyužívaný trajektový terminál a kousek od něj je muzeum ponorek, kde se mezi exponáty nachází britská ponorka HMS Otus, která byla zachráněna z vrakoviště ve městě Portsmouth a umístěna do muzea. Po celém ostrově je rozmístěno ​​více než 40 muzeí, které svým návštěvníkům nabízejí mnohé k vidění, od místní historie až po podmořskou archeologii. Zajímavostí tohoto místa je navíc i množství kostelů, paláců a velkolepých domů, včetně paláce Ralswiek a loveckého zámečku Granitz, jehož historie se datuje do 19. století.

Díky dobrému propojení s vnitrozemím a geografické blízkosti ke Skandinávii, Rusku a pobaltským státům je přístav Sassnitz důležitým centrem pro mezinárodní osobní a nákladní dopravu.