Trelleborg
Sassnitz
Trajekty do Německo
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Trelleborg - Sassnitz je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Trelleborg do Sassnitz

Získejte nejlepší nabídky pro trajekty mezi Švédsko a Německo na lince Trelleborg - Sassnitz s Direct Ferries a porovnejte je s možnými alternativami.

Pomocí "Vyhledávač cen" můžete zkontrolovat plavební řád, dostupnost a ceny, provést rezervaci trajektu na lince Trelleborg - Sassnitz nebo můžete porovnat vybranou trasu anebo přístavy s jinými možnostmi.

Získat cenovú nabídku nebo rezervovat si trajekt do Německa nemůže být jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si linku Trelleborg - Sassnitz z nabídky na levé straně, pak vybrat počet cestujících a kliknout na "hledat"!

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Německo
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Doba plavby trajektem z Trelleborg do Sassnitz je přibližně 0h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Cena trajektu z Trelleborg do Sassnitz se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Trelleborg do Sassnitz je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Trelleborg a Sassnitz?

  Existuje 0 trajektový operátor pro Trelleborg až Sassnitz a toto je
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Rezervujte si trajekty z Trelleborg do Sassnitz prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Trelleborg do Sassnitz?

  Ne, nemůžete cestovat jako pěší cestující, v současné době můžete na trajektu cestovat pouze s vozidlem.
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.
 • Jaká je vzdálenost z Trelleborg do Sassnitz?

  Vzdálenost mezi Trelleborg a Sassnitz je přibližně 0 námořních mil.

Průvodce přístavem Trelleborg

Trelleborg je město ležící na jihu Švédska, v části zvané Skane. Počátky města sahají do roku 1257, kdy bylo jako svatební dar představeno švédskému princi Valdemarovi, a to od dánské královské rodiny. Dánové si později vzali město zpět, které zůstalo pod jejich vládou až do roku 1658. Na konci 19. století se z Trelleborgu stalo průmyslové město, přičemž tato industrializace hrála důležitou roli v jeho rozvoji. Město je oblíbené u návštěvníků ze Švédska i Německa, a to především díky trajektům do německých měst Rostock, Sassnitz a Lubeck-Travemunde. V roce 1897 začaly trajekty připlouvat do přístavu v Travemünde, přičemž tato trasa byla založena v roce 1962. Trajekty přepravují cestující na jednodenních výletech, rodinných dovolených s automobily i těžké nákladní automobily na cestách po Evropě. V roce 1917 přijel Lenin trajektem ze Sassnitzu do Trelleborgu, aby stal do čela revoluce.


Průvodce přístavem Sassnitz

Ostrov Rügen vystupuje do Baltského moře a jeho největší město Sassnitz představuje oblíbenou turistickou destinaci. Přístav, který se rozprostírá asi 1,5 km od moře, je magnet pro luxusní jachty, rybářské lodě, osobní a rekreační plavidla. Stará část města se nachází severovýchodně od přístavu, přičemž právě v těsné blízkosti přístavu je situován již delší dobu nevyužívaný trajektový terminál a kousek od něj je muzeum ponorek, kde se mezi exponáty nachází britská ponorka HMS Otus, která byla zachráněna z vrakoviště ve městě Portsmouth a umístěna do muzea. Po celém ostrově je rozmístěno ​​více než 40 muzeí, které svým návštěvníkům nabízejí mnohé k vidění, od místní historie až po podmořskou archeologii. Zajímavostí tohoto místa je navíc i množství kostelů, paláců a velkolepých domů, včetně paláce Ralswiek a loveckého zámečku Granitz, jehož historie se datuje do 19. století.

Díky dobrému propojení s vnitrozemím a geografické blízkosti ke Skandinávii, Rusku a pobaltským státům je přístav Sassnitz důležitým centrem pro mezinárodní osobní a nákladní dopravu.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.