Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Turku

 • Turku Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Turku je 3.4 km od mestského centra Turku, 169 km od Helsinek a 165 km od Tampere. Z Helsinek se vydejte po E18 do Turku a z Tampere se vydejte po E12/E63 a potom odbocte na E63. Následujte informacné tabule do prístavu Turku.

 • Turku Trajektový Prístav Vlakem

  Dobré vlakové spoje jezdí mezi trajektovým prístavem Turku, Helsinkami a Tampere. Vlaková stanice se nachází približne 200m od trajektového terminálu. Na nástupište se dostanete prez sklenou chodbu venku pred terminálem.

 • Turku Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusová stanice se nachází vedle vlakové stanice, približne 200 m od terminálu. Místní autobus (c. 1) jezdí mezi terminálem a hlavním trhovým námestím v Turku, Kauppatori. Taky jsou tam v provozu dobré expresné autobusové spoje z prístavu Turku do ruzných míst ve Finsku.

 • Turku Trajektový Prístav Adresa

  Port of Turku, Linnankatu 91, 20100 Turku, Finland

 • Ubytování v Turku

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Turku před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Turku pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Turku

Průvodce přístavem Turku

Co dělat v Turku?

Díky tomu, že Turku představuje domov druhé největší univerzity Finska, je město pochopitelně plné mládí a energie; bouřlivé kluby lákají nejen studenty k šílenství místního nočního života. Celé město je propojeno základní myšlenkou, která ústí v moře pozitivity a štěstí - návštěvníci ze Švédska či souostroví Alandy jsou vždy vřele přivítáni místními obyvateli, kteří hrdě představují Finsko a jeho hodnoty. Navzdory své bujaré pověsti osloví Turku své návštěvníky něčím větším než jen množstvím večírků; náboženské a historické budovy utváří jedinečné panorama, přičemž je jich plný seznam, proto prohlídka města zabere minimálně celý den - Hrad a Katedrála jsou výjimečné stavby v tomto kulturním a historickém městě. Pro více informací o finském severním pobřeží doporučujeme navštívit místní městskou knihovnu nebo některé z mnoha muzeí, kde je k dispozici značné množství podkladů souvisejících nejen s historií Turku - jako první navštivte Luostarinmaki Handcrafts Museum. Poznávání kultury se dá jednoduše zvládnout samostatně, nicméně ti návštěvníci, kteří doufají, že ochutnají některý z tajemných skandinávských pokrmů, to mají o poznání těžší. Nejen restaurací, ale i jiných forem stravování je zde takové množství, že by se zde dal pořádat čistě gastronomický výlet.

Jaká je doprava v Turku?

V okolí Turku je vynikající dopravní síť - autobusy i taxi služba fungují skvěle. Nemusíte je však využívat velmi často, neboť většina památek je v centru dostupná pěšky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.