COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Valverde - Los Cristianos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z El Hierro na Tenerife

Provozovatelé trajektů na trase Valverde - Los Cristianos

    • 8 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Valverde do Los Cristianos

Linka Valverde Los Cristianos spojuje El Hierro s Tenerife. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 8 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Valverde Los Cristianos se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Valverde

Valverde je obec na Kanárských ostrovech v provincii Santa Cruz de Tenerife. Město, které se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova El Hierro, je nejmenší hlavní město na Kanárských ostrovech a jediné, které leží na pobřeží. Počasí je zde obvykle příjemné po celý rok, léta jsou teplé a zimy chladné, a Valverde je proto oblíbenou turistickou destinací. Město leží na vrcholu horského hřebene s výhledem na Atlantický oceán. Budovy města jsou nízké a vybělené a nejsou tak hezké jako ty v některých jiných hlavních městech na Kanárských ostrovech. Nicméně za jasného dne je odsud nádherný výhled a někdy je dokonce z centra města možné vidět ostrov Tenerife El Teide a La Gomera.

Z přístavu směřují trajekty do Los Cristianos a San Sebastian de la Gomera.


Průvodce přístavem Los Cristianos

Španělské město Los Cristianos je jedním z nejoblíbenějších letovisek na ostrově Tenerife, který je jedním z Kanárských ostrovů. Městské pláže jsou krásné a vždy plně obsazené. Přístav v Los Cristianos nabízí rybářské vyjížďky, výletní plavby či dopravu na nedaleký ostrov La Gomera, kde jsou ideální podmínky na potápění. Historicky se nejprve jednalo o malé rybářské městečko, které se v posledních desetiletích těšilo značnému růstu a rozvoji, což mělo přilákat turisty. Pěší zóna města, která lemuje pláž, představuje místo, kde se toho mnoho děje. Po dlouhé promenádě najdete restaurace, bary a kavárny, vše s příjemným posezením a mezinárodní kuchyní. Kousek opodál najdete exkluzivní butiky nebo i obchůdky, kde nakoupíte za rozumné ceny.

Z přístavu plují trajekty do destinací jako Valverde, San Sebastian de la Gomera, Santa Cruz de La Palma.