Venezia Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Venezia Lines

Venezia Lines je provozovatel vysokorychlostních trajektů, které operují na severu Jaderského moře a spojují pobřeží Itálie a Chorvatska.

Jak už její název napovídá, společnost Venezia Lines plave především z italského přístavu Benátky, ačkoli v minulosti plula i z Rimini a Bari.

Trajekty Venezia Lines jsou v provozu od dubna do října, mají nosnost 300 cestujících a plavba trvá mezi 2 půl až 4 hodinami (v závislosti na trase). Je to tedy nejrychlejší dopravce spojující přístavy na severu Jaderského moře s průměrnou rychlostí asi 35 uzlů.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Venezia Lines, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Venezia Lines. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Venezia Lines s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Venezia Lines

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.