Trajekt z Vlory do Brindisi

Trajektová trasa Vlora Brindisi spojuje Albánie s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Red Star Ferries se plaví 6 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin. zatímco Trajekty společnosti European Ferries se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 6 hod.

Celkově je tu 13 plaveb týden na trase z Vlora Brindisi mezi Albánie a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Vlora - Brindisi

Průměrné ceny na trase Vlora Brindisi

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Vlora Brindisi je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Vlora

Město Vlora se nachází na jihozápadním pobřeží Albánie, v jižní části Jaderského moře.

V současné době je to druhé největší přístavní město v Albánii, které krátkou dobu bylo hlavním městem země.

Vlora je známá tím, že tady byla vyhlášena albánská Deklarace nezávislosti v roce 1912.
Vlora se nachází na krásném pobřeží s krásnými plážemi s křišťálově čistou vodou a je základem pro odvětví cestovního ruchu v zemi.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město a přístav v italském regionu Apulie, v centru stejnojmenné provincie, nachází se na pobřeží Jaderského moře.

Brindisi ve starověku měl velký význam jako přístav a obchodní centrum. Římané nazývali toto město Brundisium, což znamená "jelení hlavy", protože tvar zátoky připomíná parohy.

Město má přímořský hrad, který byl postaven v roce 1227 císařem Frederickem II, katedrála, stará věž, která znamenala konec slavné Via Appia, a mnoho dalších zajímavostí.