Trajekt z Vlory do Brindisi

Trasa trajektu z Vlora Brindisi spojuje Albánie s Itálie i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Red Star Ferries provozuje své plavby až 6 krát týden, European Ferries 7 krát týden & Trajekt společnosti A-Ships Management S.A je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 20 plavby týden na trase z Vlora Brindisi mezi Albánie a Itálie, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Vlora - Brindisi

Průměrné ceny na trase Vlora Brindisi

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Vlora Brindisi je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Vlora

Město Vlora se nachází na jihozápadním pobřeží Albánie, v jižní části Jaderského moře.

V současné době je to druhé největší přístavní město v Albánii, které krátkou dobu bylo hlavním městem země.

Vlora je známá tím, že tady byla vyhlášena albánská Deklarace nezávislosti v roce 1912.
Vlora se nachází na krásném pobřeží s krásnými plážemi s křišťálově čistou vodou a je základem pro odvětví cestovního ruchu v zemi.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město a přístav v italském regionu Apulie, v centru stejnojmenné provincie, nachází se na pobřeží Jaderského moře.

Brindisi ve starověku měl velký význam jako přístav a obchodní centrum. Římané nazývali toto město Brundisium, což znamená "jelení hlavy", protože tvar zátoky připomíná parohy.

Město má přímořský hrad, který byl postaven v roce 1227 císařem Frederickem II, katedrála, stará věž, která znamenala konec slavné Via Appia, a mnoho dalších zajímavostí.