COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agios Kirikos - Fournoi je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Agios Kirikos do Fournoi

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Ikarii do Egejské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Agios Kirikos - Fournoi

    • 2 Sailings Weekly 20 min
    • Get price
    • 3 Sailings Weekly 25 min
    • Get price

Trajekt z Agios Kirikos do Fournoi

Trajektová trasa Agios Kirikos Fournoi spojuje Ikaria s Egejské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Dodekanisos Seaways se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 20 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 25 minut.

Celkově je tu 5 plaveb týden na trase z Agios Kirikosu Fournoi mezi Ikaria a Egejské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Agios Kirikos

Agios Kirykos je město a magistrát na řeckém ostrově Ikaria, který leží na severu Egejského moře. Název ostrova je odvozen od Daedalusovho syna v řecké mytologii Íkarose, který spadl do moře nedaleko. V obci Kambos najdete archeologické muzeum, které se nachází na kopci, kde byla kdysi starobylá pevnost Oinóné. Muzeum obsahuje více než 250 artefaktů, včetně neolitických nástrojů, keramických květináčů, hliněných figurek, sloupů, mincí a vyřezávaných náhrobků. Hned vedle muzea najdete Agia Irini, nejstarší kostel na ostrově.

Ostrov má trajektové spojení s řeckými přístavy Pireus a Rafina, stejně jako s Kykladskými ostrovy Syros, Tinos, Mykonos a Andros. K dispozici je i přeprava na Rhodos. Čas plavby je od 5 do 10 hodin v závislosti na typu trajektu a trasy.


Průvodce přístavem Fournoi

Fournoi je řecký ostrov ve východním Egejském moři, mezi Samosem a Ikarijí. Fournoi je součástí skupiny tří ostrovů, další dva jsou Timena a Agios Minas. Jediné město Fournoi se jmenuje Fournoi Korseon.