Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Alcudia

 • Alcudia Trajektový Prístav Autem

  Když prijíždíte do Alcudia, následujte informacní tabule k ceste C-713 smerující do Alcanada. Záleží na tom odkud pricházíte, cesta C-713 se muže rozdelit, s tím, že C-713 pokracuje jedným smerem a cesta PM-60 pokracuje druhým smerem. Pokracujte podélž cesty C-713 kde približne po 3.5 mílech (5.5 kilometrech), prijedete ke kruhovýmu objezdu. Pokracujte podélž cesty C-713, která potom prejde do C-712 po približne 1 míle (1.5 ) kilometrech za kruhovým objezdem. Pokracujte podélž této cesty až dokud prijedete ke kruhovýmu objezdu kde to bude nasmerováno do prístavu.

 • Alcudia Trajektový Prístav Autobusem

  Denní autobusové linky premávají mezi všemi vesnicema a turistickýma rezortma a námestím Plaça d'Espanya v Palme. Z Palmy premává široká sít predmestských autobusu ktoré spájejí mestské centrum s letištem, Palma Beach-S'Arenal, universitou a všemi cástemi mesta.

 • Alcudia Trajektový Prístav Adresa

  Puerto Comercial s/n° / C/ del Moll Comercial s/n°, 07400, Port d’Alcúdia, Balearic Islands

 • Ubytování v Alcudia

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Alcudia před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Alcudia pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Alcudia

Průvodce přístavem Alcudia

Průvodce přístavem Alcudia

Alcudia je obec a přístavní město ve španělské autonomní oblasti Baleárských ostrovů, je součástí-turistického centra ostrova Mallorca. Původní staré město Alcudia je vzdálené 4 km od moderních pobřežních budov. První obývali této země byli Féničané a Řekové, a pak ve 2. století před naším letopočtem ji osídlily Římané, kteří udělali Alcudii hlavním městem ostrova. Turisté, kteří navštíví město v naší době, vcházejí do něj přes staré městské brány, které byly postaveny s impozantními městskými hradbami po španělském dobytí ostrova králem Jakubem I. Přístav a část letoviska Alcudia, kde se za posledních 40 let postavilo mnoha hotelů a turistických zařízení, se nachází v západní části nádherné zátoky Alcudia, která se táhne na 8 km přes Playa de Mura do střediska C'an Picafort na východě.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.