Trajekt z Alžír do Marseille

Trajektová trasa Alžír Marseille spojuje Alžírsko s Francie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Corsica Linea se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 24 hodin. zatímco Trajekty společnosti Algerie Ferries se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 21 hod.

Celkově je tu 8 plaveb týden na trase z Alžír Marseille mezi Alžírsko a Francie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Alžír - Marseille

Průměrné ceny na trase Alžír Marseille

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Alžír Marseille je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Alžír

Alžír, hlavní a největší město Alžírska, leží na severu státu. Je omýván Středozemním mořem, slouží jako významný přístav s 2 umělými přístavy.

Město se skládá z moderní části postavené na úrovni terénu u pobřeží, a starobylého města, které postavené na strmém kopci za moderním městem.

Jen něco málo cestujících navštěvuje Alžírsko v těchto dnech kvůli jeho nedávné násilné historii, ale jeho hlavní město Alžír má krásu, která popírá veškeré násilí. Proměnlivá historie země opustila město s bohatým kulturním dědictvím: maurskými mešitami, palácem v osmanském stylu, berberskými opevnění, francouzskými koloniálními bulváry, oslňující jakékoliv nadšence kultury, architektury, literatury a umění.

Nábřeží je místo, kam všichni Alžírci chodí pro odpočinek a je skvělým místem pro seznámení se s místními obyvateli.

Průvodce přístavem Marseille

Marseille je druhým největším městem ve Francii (po Paříži). Nachází se na pobřeží Středozemního moře a je největším obchodním přístavem ve Francii a největším přístavem ve Středozemním moři. Město bylo založeno v roce 600 před naším letopočtem Řeky z Fokei jako obchodní přístav pod názvem Massalia. Pro ochranu od ostatních dobyvatelů republika hodně používala protektorát římské říše. Ale během konfliktu Caesare s Pompejím Velikým Messalia nepodpořila svého patrona, a proto byla zničena vojsky císaře a přišla o svůj přístav. Marseille se obnovil po dlouhé době v 10. století. Během křížových výprav byl Marseille důležitým tranzitním přístavem. V roce 1481 město se stalo součástí království Francie. V letech 1720-1722 asi 70% obyvatel Marseille zemřelo během epidemie moru.
Během francouzské revoluce Marseille se stal jednou z hlavních arén, a na jeho počest se jmenuje národní hymna Francie - La Marseillaise.