Alžír
Marseille
Trajekty do Francie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Alžír do Marseille

Trajektová trasa Alžír Marseille spojuje Alžírsko s Francie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Algerie Ferries se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 21 hodin. zatímco Trajekty společnosti Corsica Linea se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 25 hodin.

Celkově je tu 5 plaveb týden na trase z Alžír Marseille mezi Alžírsko a Francie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Alžír do Marseille

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alžírska do Francie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Alžír do Marseille?

  Doba plavby trajektem z Alžír do Marseille je přibližně 23h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Alžír do Marseille?

  Cena trajektu z Alžír do Marseille se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Alžír do Marseille je 607 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Alžír a Marseille?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Alžír do Marseille. Jedná se o
  • Algerie Ferries
  • Corsica Linea
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Alžír do Marseille?

  Rezervujte si trajekty z Alžír do Marseille prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Alžír do Marseille?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Alžír do Marseille s
  • Algerie Ferries
  • Corsica Linea
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Alžír do Marseille?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Alžír do Marseille s
  • Algerie Ferries
  • Corsica Linea
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Alžír do Marseille?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Algerie Ferries
  • Corsica Linea
 • Jaká je vzdálenost z Alžír do Marseille?

  Vzdálenost mezi Alžír a Marseille je přibližně 414 námořních mil.

Průvodce přístavem Alžír

Alžír, hlavní a největší město Alžírska, leží na severu státu. Je omýván Středozemním mořem, slouží jako významný přístav s 2 umělými přístavy.

Město se skládá z moderní části postavené na úrovni terénu u pobřeží, a starobylého města, které postavené na strmém kopci za moderním městem.

Jen něco málo cestujících navštěvuje Alžírsko v těchto dnech kvůli jeho nedávné násilné historii, ale jeho hlavní město Alžír má krásu, která popírá veškeré násilí. Proměnlivá historie země opustila město s bohatým kulturním dědictvím: maurskými mešitami, palácem v osmanském stylu, berberskými opevnění, francouzskými koloniálními bulváry, oslňující jakékoliv nadšence kultury, architektury, literatury a umění.

Nábřeží je místo, kam všichni Alžírci chodí pro odpočinek a je skvělým místem pro seznámení se s místními obyvateli.


Průvodce přístavem Marseille

Marseille je druhým největším městem ve Francii (po Paříži). Nachází se na pobřeží Středozemního moře a je největším obchodním přístavem ve Francii a největším přístavem ve Středozemním moři. Město bylo založeno v roce 600 před naším letopočtem Řeky z Fokei jako obchodní přístav pod názvem Massalia. Pro ochranu od ostatních dobyvatelů republika hodně používala protektorát římské říše. Ale během konfliktu Caesare s Pompejím Velikým Messalia nepodpořila svého patrona, a proto byla zničena vojsky císaře a přišla o svůj přístav. Marseille se obnovil po dlouhé době v 10. století. Během křížových výprav byl Marseille důležitým tranzitním přístavem. V roce 1481 město se stalo součástí království Francie. V letech 1720-1722 asi 70% obyvatel Marseille zemřelo během epidemie moru.
Během francouzské revoluce Marseille se stal jednou z hlavních arén, a na jeho počest se jmenuje národní hymna Francie - La Marseillaise.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.