COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bejaia - Marseille je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Bejaia do Marseille

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alžírska do Francie

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Bejaia - Marseille

    • 1 Sailing Weekly 21 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 24 hr
    • Get price

Trajekt z Bejaia do Marseille

Trajektová trasa Bejaia Marseille spojuje Alžírsko s Francie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Algerie Ferries se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 21 hodin. zatímco Trajekty společnosti Corsica Linea se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 24 hodin.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Bejaia Marseille mezi Alžírsko a Francie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Bejaia

Bejaia je přístavní město v Středomoří, nachází se v oblasti Kabylie na severním pobřeží Alžírska.

Bejaia má jednu z největších berbersky mluvících populací v Alžírsku. Ve městě je hora Yemma Gouraya, která patří do přírodních zajímavostí, včetně pláže Aiguades, řeky Soummam a Monkey Peak.

Přístav Bejaia slouží jako vstupní brána do sedmi provincií jihovýchodu. Město a přístav Bejaia má výborné dopravní spojení do všech alžírských měst, a také železniční síť a mezinárodní letiště. Přístav je umístěn v zátoce města.

Jako většina měst podél pobřeží Alžírska, Bejaia má středomořské klima s velmi teplými, suchými léty a mírnými, vlhkými zimami.


Průvodce přístavem Marseille

Marseille je druhým největším městem ve Francii (po Paříži). Nachází se na pobřeží Středozemního moře a je největším obchodním přístavem ve Francii a největším přístavem ve Středozemním moři. Město bylo založeno v roce 600 před naším letopočtem Řeky z Fokei jako obchodní přístav pod názvem Massalia. Pro ochranu od ostatních dobyvatelů republika hodně používala protektorát římské říše. Ale během konfliktu Caesare s Pompejím Velikým Messalia nepodpořila svého patrona, a proto byla zničena vojsky císaře a přišla o svůj přístav. Marseille se obnovil po dlouhé době v 10. století. Během křížových výprav byl Marseille důležitým tranzitním přístavem. V roce 1481 město se stalo součástí království Francie. V letech 1720-1722 asi 70% obyvatel Marseille zemřelo během epidemie moru.
Během francouzské revoluce Marseille se stal jednou z hlavních arén, a na jeho počest se jmenuje národní hymna Francie - La Marseillaise.