Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Marseille

 • Marseille Trajektový Prístav Autem

  Marseille se nachází na jihovýchodném pobreží Francie. Marseille Trajektový Prístav je všeobecne dobre znacený po celém meste. Z Lyon/Montpellier, po Vitrolles odbocte z A7 a pripojte se na A55 nasledujíc informacné tabule do 'Marseille - Vieux Port'. Po 8km, odbocte výjezdem 4 a potom následujte informacné tabule do 'Gare Maritime.' Z Aix en Provence/Lyon/Nice (A7), se vydejte výjezdem 5, držte se vpravo a následujte smer na 'Gare Maritime'. Potom, odbocte z A557 výjezdem 3 a následujte informacné tabule do Gare 'Maritime.'

 • Marseille Trajektový Prístav Vlakem

  Marseille Trajektový Prístav je prepojený se železnicní sítí SNCF u stanice Place de la Joliette Metro. 'Gare de Marseille Saint-Charles' je prepojena s vetšinou vetších míst ve Francii a dalších zemí, jako jsou Itálie, Spanelsko a Svýcarsko. Pro více informací ohledem vlaku v Marseille, prosím navštivte web stránku SNCF.

 • Marseille Trajektový Prístav Adresa

  BP 81965 Cedex 02, 23 Place de la Joliette, F- 13226 Marseille

 • Ubytování v Marseille

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Marseille před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Marseille pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Marseille

Průvodce přístavem Marseille

Průvodce přístavem Marseille

Marseille je druhým největším městem ve Francii (po Paříži). Nachází se na pobřeží Středozemního moře a je největším obchodním přístavem ve Francii a největším přístavem ve Středozemním moři. Město bylo založeno v roce 600 před naším letopočtem Řeky z Fokei jako obchodní přístav pod názvem Massalia. Pro ochranu od ostatních dobyvatelů republika hodně používala protektorát římské říše. Ale během konfliktu Caesare s Pompejím Velikým Messalia nepodpořila svého patrona, a proto byla zničena vojsky císaře a přišla o svůj přístav. Marseille se obnovil po dlouhé době v 10. století. Během křížových výprav byl Marseille důležitým tranzitním přístavem. V roce 1481 město se stalo součástí království Francie. V letech 1720-1722 asi 70% obyvatel Marseille zemřelo během epidemie moru. Během francouzské revoluce Marseille se stal jednou z hlavních arén, a na jeho počest se jmenuje národní hymna Francie - La Marseillaise.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.