Trajekt z Androsu do Rafiny

Trasa trajektu z Andros Rafina spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Cyclades Fast Ferries provozuje své plavby až 3 krát den, SeaJets 16 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 51 plavby týden na trase z Andros Rafina mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Andros - Rafina

Průměrné ceny na trase Andros Rafina

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Andros Rafina je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Andros

Řecký ostrov Andros je nejsevernější ostrov Kykladských ostrovů. Leží asi 10 km jihovýchodně od Euboea a asi 3 km severně od Tinos. Převážně hornatý ostrov, s mnoha úrodnými údolími, je asi 40 km dlouhý a 16 km široký na jeho nejširším místě. Největší města na ostrově jsou Andros, Gavrio, Batsi a Ormos Korthiou. Oblíbenou turistickou destinací je místo zvané Apoikia, kde vytéká léčivý pramen Sareza. Paleopolis, starobylé hlavní město ostrova, stále odkrývá mramorové molo vnořené do hlubin moře.

Trajekty z Androsu se plaví do přístavů Pireus, Rafina, na další Kykladské ostrovy, na Ios, Santorini, Kimolos, Anafi, Amorgos, Krétu, Rhodos, Dodekanézy a Východoegejské ostrovy. Plavby jsou buď na konvenčních trajektech nebo na vysokorychlostních trajektech s dobou plavby mezi 1,5 a 3,5 hodiny v závislosti na destinaci, trase a provozovateli.

Průvodce přístavem Rafina

Rafina je přístavní město, které se nachází na jihovýchodní části pevninského Řecka.
Rafina je oblíbenou zastávkou pro turisty, kteří sledují trajektem na Kykladské ostrovy.