Cyclades Fast Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Cyclades Fast Ferries

Společnost Cyclades Fast Ferries zajišťuje každodenní plavby z Rafiny na jihovýchodním pobřeží Řecka na kykladské ostrovy Andros, Paros, Naxos, Mykonos a Tinos v Egejském moři a z Pirea na Syros, Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Santorini a Heraklion.

Společnost Cyclades Fast Ferries, jeden z nejznámějších provozovatelů v Řecku, důsledně plní požadavky neustále se měnícího trhu a investuje do vysoce postavených manažerů, kteří se pravidelně setkávají s cestujícími, aby posoudili, jak se společnost může zlepšit. Základem tohoto přístupu je vize kvalitního cestovního zážitku, spolehlivosti a bezpečnosti, která usiluje o to, aby se stala první volbou pro cestující z Rafiny a Pirea na Kykladské ostrovy a Krétu.

Flotila společnosti Cyclades Fast Ferries, kterou tvoří čtyři lodě, konkrétně trajekty Ro Pax Theologos P, Ekaterini P a Fast Ferries Andros, a vysokorychlostní loď Ro Pax Thunder, vás vždy důsledně, bezpečně a spolehlivě přepraví z Rafiny na Andros za méně než dvě hodiny, z Mykonosu na Tinos za pouhou půlhodinu a mnoho dalších lodí, které vám poskytnou úchvatné výhledy na třpytivé Egejské moře.

Využijte stránky directferries.co.uk k nalezení jízdních řádů, cen a rezervaci trajektových jízdenek na Kyklady Fast Ferries. Hledáte nejnižší ceny pro vaši destinaci? Nebojte se, porovnáme vám Cyclades Fast Ferries i s alternativními trajektovými společnostmi.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Cyclades Fast Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Cyclades Fast Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Cyclades Fast Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Cyclades Fast Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.