COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries provozuje sezónní trajektovou dopravu v Řecku, která spojuje pevninu se souostrovím Kyklady v Egejském moři, kde se nachází oblíbené prázdninové destinace jako Mykonos a Santorini.

Tato společnost se může pochlubit jednou z nejmodernějších loďstev v Egejském moři, a to s provozem, který zde začala v roce 2011. Lodě Golden Star Ferries jsou velmi vhodné pro moderní cestovatele, kteří mají rádi rychlost, bezpečnost a spolehlivost. Společnost Golden Star Ferries s rozsáhlým plavebním plánem nabízí na stylových plavidlech rychlé a pravidelné trasy mezi přístavem Rafina a archeologicky pestrým souostrovím Kyklady.

Loď F/B Superferry byla zakoupena v roce 2016 a prošla kompletní rekonstrukcí, díky níž byly nastaveny a dodrženy standardy potřebné k povolení námořní dopravy mezi jednotlivými ostrovy. Menší a rychlejší plavidlo nazvané Super Runner bylo pořízeno v roce 2017 a při pohledu na aktuální plavební řád je patrné, že tato společnost zajišťuje dopravu mezi nejvíce ostrovy, a to Tinos, Mykonos, Paros, Naxos, Ios a Santorini. F/B Superferry II je původní loď společnosti s kapacitou více než 163 cestujících, domácím kinem, luxusními salonky a velkým otevřeným palubním prostorem.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Golden Star Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Golden Star Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Golden Star Ferries

Alternativní společnosti a trasy