Golden Star Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries provozuje sezónní trajektovou dopravu v Řecku, která spojuje pevninu se souostrovím Kyklady v Egejském moři, kde se nachází oblíbené prázdninové destinace jako Mykonos a Santorini.

Tato společnost se může pochlubit jednou z nejmodernějších loďstev v Egejském moři, a to s provozem, který zde začala v roce 2011. Lodě Golden Star Ferries jsou velmi vhodné pro moderní cestovatele, kteří mají rádi rychlost, bezpečnost a spolehlivost. Společnost Golden Star Ferries s rozsáhlým plavebním plánem nabízí na stylových plavidlech rychlé a pravidelné trasy mezi přístavem Rafina a archeologicky pestrým souostrovím Kyklady.

Loď F/B Superferry byla zakoupena v roce 2016 a prošla kompletní rekonstrukcí, díky níž byly nastaveny a dodrženy standardy potřebné k povolení námořní dopravy mezi jednotlivými ostrovy. Menší a rychlejší plavidlo nazvané Super Runner bylo pořízeno v roce 2017 a při pohledu na aktuální plavební řád je patrné, že tato společnost zajišťuje dopravu mezi nejvíce ostrovy, a to Tinos, Mykonos, Paros, Naxos, Ios a Santorini. F/B Superferry II je původní loď společnosti s kapacitou více než 163 cestujících, domácím kinem, luxusními salonky a velkým otevřeným palubním prostorem.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Golden Star Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Golden Star Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Golden Star Ferries

Všechny trasy Golden Star Ferries

Golden Star Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.