Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Civitavecchia

 • Civitavecchia Trajektový Prístav Autem

  Civitavecchia Trajektový Prístav jse nachází v centrálním italským regionu Lazio, asi 80km od Rima. Ze severu, odbocte Aurelia SS1 do Civitavecchia – Orte (Bretella) následujíc tabule na 'porto'. Z jihu a z Rima vyjedte odbockou 'Civitavecchia sud' a potom následujte informacní tabule.

 • Civitavecchia Trajektový Prístav Vlakem

  Civitavecchia vlaková stanice jse nachází asi 500m od prístavu. Trenitalia shuttle bus spoje prepájejí s místními vlakmi pricházejícimi z Ríma.

 • Civitavecchia Trajektový Prístav Adresa

  Via Braccianese Claudia, 1, 00053 Civitavecchia, Italy

 • Ubytování v Civitavecchia

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Civitavecchia před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Civitavecchia pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Civitavecchia

Průvodce přístavem Civitavecchia

Průvodce přístavem Civitavecchia

Civitavecchia (což znamená "starobylé město") je město a obec v provincii Říma v centrálním italském regionu Lazio a také námořní přístav na pobřeží Tyrhénského moře. Přístav byl původně postaven císařem Trajanem, město opravdu vděčí za svůj původ tomuto císařovi, a proto kdysi bylo známé jako Portus Trajani. Přístav je tvořen dvěma vlnolamy a majákem. Místo se stalo svobodným přístavem v době vlády papeže Inocence XII v roce 1696. Civitavecchia trpěla od rukou Gótů a Saracénů, a pak byla obsazena Francouzi v roce 1849. Papežská vojska otevřela brány pevnosti pro italského generála Bixio v roce 1870. Město bylo téměř kompletně zničené během druhé světové války, ale poté bylo přestavěné. Samozřejmě, že nejnovější architektonické stavby neumožňují plně využívat architektonický plán, ale pokud budete mít čas, Civitavecchia nabízí hodně zajímavých památek.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.