COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tirrenia

Tirrenia spojuje italskou pevninu se Sardinií, Sicílií, ostrovy Tremiti a v současnosti je jedním z největších trajektových provozovatelů v Evropě.

Tirrenia každý rok provádí velký počet pravidelných plaveb. S flotilou, která se skládá především z nových vysokorychlostních trajektů, se dostanete do cíle v maximálním pohodlí a v rekordním čase.

Ročně Tirrenia podnikne asi 60 tisíc tisíc plaveb, propluje více než čtyři miliony kilometrů, přepraví 13 milionů cestujících a transportuje dva miliony automobilů.

Všechny lodě společnosti Tirrenia mají stejnou kvalitu konstrukce interiéru. Průměrný věk lodí je 3 až 4 roky, čímž se flotila řadí k nejnovějším ve Středomoří.

Na nejpopulárnějších trasách trajekty společnosti Tirrenia přepraví až 2700 cestujících a 900 vozidel najednou, s rychlostí 30 uzlů za hodinu.

Na palubě trajektů najdete všechny běžné vymoženosti očekávané od jedné z nejlepších lodních společnosti v Evropě. Posádka je vždy připravena splnit vše, co Vám vidí na očích, aby byla Vaše plavba tak příjemná a relaxační jak je jen možné.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tirrenia s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.