Tirrenia
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tirrenia

Tirrenia spojuje italskou pevninu se Sardinií, Sicílií, ostrovy Tremiti a v současnosti je jedním z největších trajektových provozovatelů v Evropě.

Tirrenia každý rok provádí velký počet pravidelných plaveb. S flotilou, která se skládá především z nových vysokorychlostních trajektů, se dostanete do cíle v maximálním pohodlí a v rekordním čase.

Ročně Tirrenia podnikne asi 60 tisíc tisíc plaveb, propluje více než čtyři miliony kilometrů, přepraví 13 milionů cestujících a transportuje dva miliony automobilů.

Všechny lodě společnosti Tirrenia mají stejnou kvalitu konstrukce interiéru. Průměrný věk lodí je 3 až 4 roky, čímž se flotila řadí k nejnovějším ve Středomoří.

Na nejpopulárnějších trasách trajekty společnosti Tirrenia přepraví až 2700 cestujících a 900 vozidel najednou, s rychlostí 30 uzlů za hodinu.

Na palubě trajektů najdete všechny běžné vymoženosti očekávané od jedné z nejlepších lodních společnosti v Evropě. Posádka je vždy připravena splnit vše, co Vám vidí na očích, aby byla Vaše plavba tak příjemná a relaxační jak je jen možné.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tirrenia s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Tirrenia routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.