Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Nynashamn

 • Nynashamn Trajektový Prístav Autem

  Nynashamn je vzdálený približne 1 hodinu ze Stockholmu. Ze Stockholmu se vydejte po ceste 73 na jih a ze Sodertalje jedte po ceste 225. Terminál se nachází približne 10 minut chuze od mestského centra.

 • Nynashamn Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice se nachází méne než 1 km z trajektového terminálu. Premávají tam dobré vlakové spojení do ruzných mest ve Svédsku.

 • Nynashamn Trajektový Prístav Adresa

  Färjeterminalen, 149 30 Nynäshamn, Sweden

 • Ubytování v Nynashamn

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Nynashamn před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Nynashamn pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Nynashamn

Průvodce přístavem Nynashamn

Průvodce přístavem Nynashamn

Nynäshamn je obec ve východní části Švédska, jižně od Stockholmu, v obci s více než 1000 ostrovů a ostrůvků. Ideální místo pro přístav bylo jen jedním z důvodů pro prosperitu Nynäshamnu. Na přelomu století malá rybářská vesnice se stala centrem trajektové přepravy v Gotlandu a v Rusku, a stalo se známý po celém světě jako lázeňské letovisko. Během olympijských her 1912 Nynäshamn hostil jachtařské akce. Nyní tady můžete sledovat spoustu závodů plachetních a motorových člunů. Nynäshamn v těchto dnech se stal atraktivním městečkem s četnými obchody a restauracemi. Centrum města je v docházkové vzdálenosti od přístavu a nádraží.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.