Trajekt z Visby do Nynashamnu

Linka Visby Nynashamn spojuje Gotland s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Destination Gotland. Plavba probíhá 49 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Visby Nynashamn se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Visby - Nynashamn

  • Destination Gotland
    • 7 plaveb denně 3 hod 15 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Visby Nynashamn

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Visby Nynashamn je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Nynashamn

Nynäshamn je obec ve východní části Švédska, jižně od Stockholmu, v obci s více než 1000 ostrovů a ostrůvků. Ideální místo pro přístav bylo jen jedním z důvodů pro prosperitu Nynäshamnu. Na přelomu století malá rybářská vesnice se stala centrem trajektové přepravy v Gotlandu a v Rusku, a stalo se známý po celém světě jako lázeňské letovisko. Během olympijských her 1912 Nynäshamn hostil jachtařské akce.
Nyní tady můžete sledovat spoustu závodů plachetních a motorových člunů. Nynäshamn v těchto dnech se stal atraktivním městečkem s četnými obchody a restauracemi. Centrum města je v docházkové vzdálenosti od přístavu a nádraží.