COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ertürk Lines

Společnost Ertürk Lines provozuje vysokorychlostní trajekty mezi tureckým přístavem Cesme, na pobřeží Anatolia, a řeckým ostrovem Chios v Egejském moři.

Společnost Ertürk Lines byla založena v roce 1960 jako Ertürk Travel & Shipping ve městě Izmir v Turecku, a to za účelem poskytování linky pro vozidla a cestující mezi Tureckem a Řeckem. Ke konci sedmdesátých a rovněž na počátku osmdesátých let se společnost značně rozrostla. Brzy se navíc stala členem turecké asociace cestovních kanceláří, což je přípustné pouze za předpokladu, že se jedná o významnou skupinu s více pobočkami. Moderní trajekty Ertürk Lines se pyšní přátelským a dobře informovaným personálem, který je úzce zaměřen na to, aby cestujícím poskytl co nejlepší servis.

Průměrná délka plavby trvá pouhých dvacet minut. Společnost Ertürk Lines tak zajišťuje jedny z nejrychlejších a nejčastějších spojení mezi Tureckem a Řeckem. Kromě zkušených členů posádky jsou na palubách lodí jak vnitřní, tak venkovní posezení, moderní salonky a malá bufetová kavárna.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Ertürk Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Ertürk Lines

Všechny trasy Ertürk Lines

Alternativní společnosti a trasy