Ertürk Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ertürk Lines

Společnost Ertürk Lines provozuje vysokorychlostní trajekty mezi tureckým přístavem Cesme, na pobřeží Anatolia, a řeckým ostrovem Chios v Egejském moři.

Společnost Ertürk Lines byla založena v roce 1960 jako Ertürk Travel & Shipping ve městě Izmir v Turecku, a to za účelem poskytování linky pro vozidla a cestující mezi Tureckem a Řeckem. Ke konci sedmdesátých a rovněž na počátku osmdesátých let se společnost značně rozrostla. Brzy se navíc stala členem turecké asociace cestovních kanceláří, což je přípustné pouze za předpokladu, že se jedná o významnou skupinu s více pobočkami. Moderní trajekty Ertürk Lines se pyšní přátelským a dobře informovaným personálem, který je úzce zaměřen na to, aby cestujícím poskytl co nejlepší servis.

Průměrná délka plavby trvá pouhých dvacet minut. Společnost Ertürk Lines tak zajišťuje jedny z nejrychlejších a nejčastějších spojení mezi Tureckem a Řeckem. Kromě zkušených členů posádky jsou na palubách lodí jak vnitřní, tak venkovní posezení, moderní salonky a malá bufetová kavárna.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Ertürk Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.