Gdaňsk
Nynashamn
Trajekty do Švédsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Gdaňsk do Nynashamn

Linka Gdaňsk Nynashamn spojuje Polsko s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Polferries. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 18 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Gdaňsk Nynashamn se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Gdaňsk do Nynashamn

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Polska do Švédsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Doba plavby trajektem z Gdaňsk do Nynashamn je přibližně 18h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Gdaňsk a Nynashamn?

Existuje 1 trajektový operátor pro Gdaňsk až Nynashamn a toto je
  • Polferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Rezervujte si trajekty z Gdaňsk do Nynashamn prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Gdaňsk do Nynashamn?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Gdaňsk do Nynashamn s
  • Polferries

Můžete vzít své auto na trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Gdaňsk do Nynashamn s
  • Polferries

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Polferries

Jaká je vzdálenost z Gdaňsk do Nynashamn?

Vzdálenost mezi Gdaňsk a Nynashamn je přibližně 260 námořních mil.

Průvodce přístavem Gdaňsk

Gdaňsk je hlavní město Pomořanského vojvodství a zároveň hlavní námořní přístav v Polsku. Nachází se na řece Visle na břehu Baltského moře v Gdaňském zálivu. Město je také s blízkým přístavem Gdyně důležitým průmyslovým centrem. Historie Gdaňska je spjata se stavbou lodí. Gdaňsk je známý tím, že zde sídlilo hnutí Solidarita, které pod vedením Lecha Wałęsy sehrálo důležitou roli při ukončení komunismu ve střední Evropě.

Většina turistických atrakcí je umístěna v blízkosti Ulica Długa a Długi Targ, což je pěší zóna obklopena historickými budovami (zrekonstruované zejména v průběhu 17. století) a na obou koncích jsou městské brány, které byly kdysi součástí hradeb. Tato část města je někdy označována také jako "Královská cesta", protože jí při návštěvě města kdysi dávno procházel král se svým doprovodem.

Trajektovou dopravu mezi Gdaňskem a švédským městem Nynäshamn (jižně od Stockholmu) provozuje společnost Polferries, přičemž plavba trvá asi 18 hodin.


Průvodce přístavem Nynashamn

Nynashamn je švédské přístavní město, které se nachází v kraji Stockholm a které je vzdáleno asi 60 km jižně od města Stockholm, hlavního města Švédska. Na začátku 20. století se město Nynashamn proslavilo jako lázeňské místo, ačkoli většina zařízení byla uzavřena před koncem první světové války. Rozvoj města nastal s příchodem průmyslu - Telegrafverkets verkstäder (vládní továrny, telefonní společnosti) v roce 1916 a v roce 1928-29 byla společností Axel Axson Johnson & Co vybudována rafinérie.

Mezi oblíbené akce se bezpochyby řadí přístavní párty, která se zde koná každé léto, a místní řemeslné veletrhy. Když se tyto akce konají, návštěvníci často využívají parní vlak, který spojuje Nynashamn se Stockholmem. Přístav je obvykle plný nejen lodí všech velikostí, ale i návštěvníků, kteří se mísí s obyvateli města. Nynashamn je převážně moderní město s celou řadou restaurací a kaváren, kde můžete vyzkoušet některou z místních specialit.

Z přístavu plují trajekty na Gotland a do polského Gdaňska.


Gdaňsk do Nynashamn Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 13/05/2024 a 19.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Polferries 18:00 12:00 18 hodin Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun

Onboard the ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.