COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gdyně - Karlskrona je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Gdyně do Karlskrona

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Polska do Švédsko

Provozovatelé trajektů na trase Gdyně - Karlskrona

    • 3 Sailings Daily 9 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Gdyně do Karlskrona

Linka Gdyně Karlskrona spojuje Polsko s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Stena Line. Plavba probíhá 21 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 9 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Gdyně Karlskrona se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Gdyně

Gdyně je polské město nacházející se na pobřeží Baltského moře, v Pomořském vojvodství. Je to důležitý mořský přístav v Gdaňské zátoce. Město každoročně hostí řadu kulturních akcí. Filmový festival v Gdyni přitahuje do města každý rok mnoho návštěvníků. Město také hostí jeden z největších hudebních festivalů v Evropě. Open'er festival láká mnoho příznivců hip-hopu, rocku a elektronické hudby. Další důležitou letní akcí v Gdyni je Viva Beach Party, což je velká dvoudenní techno párty na veřejné pláži v Gdyni.

Z přístavu jezdí pravidelná trajektová doprava mezi Polskem a Švédskem. Vybavení pro cestující v přístavu je značně omezené, a proto je lepší, pokud si nakoupíte koupit to, co potřebujete, ve městě. Jediná trajektová linka, provozovaná společností Stena Line, se plaví z Gdyně do přístavu Karlskrona ve Švédsku. Plavba probíhá dvakrát denně a trvá 12 hodin.


Průvodce přístavem Karlskrona

Král Karl XI, jehož socha stojí na náměstí, založil město v roce 1680 k posílení kontroly nad Baltským areálem. Město leží na 33 ostrovech. Široké ulice a monumentální stavby poskytují klasickou čistotu a barokní nádheru architektury. Během vlády krále Gustava III, byly lodě postavené pod dohledem Fredrika Henrika. Karlskrona zažívá nejsilnější růst v oblasti IT ve Švédsku. Síť TelecomCity byla vyvinuta stejně jako Technický institut Blekinge, který má vysoký profil v oblasti IT a výzkumu. Zeměpisná poloha je příznivá, a několik městských průmyslových společností působí po celém světě. Švédské nejjižnější souostroví nabízí nádherné koupání a plavby. Karlskrona je plná podniků. Nicméně, opevnění zůstalo prakticky beze změn od počátku osmnáctého století.