COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ginostra - Stromboli je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Ginostra - Stromboli

    • 4 Sailings Weekly 25 min
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 10 min
    • Get price

Trajekt z Ginostra do Stromboli

Trajektová trasa Ginostra Stromboli spojuje Liparské ostrovy s Liparské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Siremar se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 25 minut. zatímco Trajekty společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 10 minut.

Celkově je tu 32 plaveb týden na trase z Ginostra Stromboli mezi Liparské ostrovy a Liparské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Stromboli

Stromboli je malý ostrov u severního pobřeží Sicílie, který je jedním ze třech aktivních sopek v Itálii. Patří do skupiny Liparských ostrovů.
Jeho název je zkreslení starořeckého slova Strongulē, který byl jemu přidán kvůli jeho kulatému tvaru. Sopka vybuchla již mnohokrát a je stále aktivní, mírné erupce lze často vidět z různých míst na ostrově a okolního moře, což vedlo k přezdívce ostrova "Maják Středomoří".
Ostrov má dvě vesnice, Stromboli a Dzhinostra, která je mnohem menší a je bývalou rybářskou vesnicí, která je jen zřídka navštěvována turisty. Stále není možné dostat se pěšky z jedné vesnice do druhé, jediný způsob cestování mezi nimi jsou lodí.