Trajekt z Ibizy do Barcelony

Trajektová trasa Ibiza Barcelona spojuje Ibiza s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 8 hodin 58 minut. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 5 krát za týden, plavba trvá od 8 hod 30 min.

Celkově je tu 12 plaveb týden na trase z Ibiza Barcelona mezi Ibiza a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Ibiza - Barcelona

Průměrné ceny na trase Ibiza Barcelona

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ibiza Barcelona je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Ibiza

Město Ibiza je obec ve Španělsku. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Ibiza. Město má populaci 37.408 lidí, je hlavním městem a nejlidnatější osadou na ostrově, který je součástí Baleárských ostrovů spolu s Formenterou, Mallorcou a Menorcou. Ostrov a město je široce známé pro svůj bohatý noční život, a jeho kluby lákají návštěvníky z celého světa. V dávných dobách město bylo fénickou a punskou osadou, a proto na Ibize najdete zajímavé dědictví různých kultur, které ji obývaly: Féničané, Řekové, Římané, a dokonce i Norové.

Průvodce přístavem Barcelona

Španělské město Barcelona leží na pobřeží Středozemního moře mezi ústí řeky Llobregat a řekou Besos a na západě je ohraničeno pohořím Serra Collserola. Jedná se o hlavní město autonomního regionu Katalánsko a po Madridu je druhým největším městem Španělska. První zmínky o městě pocházejí z doby, kdy byla Barcelona založena jako římské město, a poté ze středověku, kdy se stala hlavním městem okresu Barcelona. Dnes je město velmi oblíbeným turistickým cílem a kulturním centrem, je proslulé pro architektonické práce umělců Antoni Gaudi a Lluis Domenech i Montaner, které byly zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO.

V Barceloně je spousta věcí k vidění - Národní muzeum umění v Katalánsku, které obsahuje sbírku románského umění, zatímco Muzeum současného umění v Barceloně má sbírku katalánského a španělského umění po roce 1945. Ve městě je také Fundació Joan Miró, Picassovo muzeum a Fundació Antoni Tàpies - vystavují se zde významné sbírky těchto světově proslulých umělců. Muzeum Can Framis se zaměřuje na katalánské umění po roce 1960, které vlastní Fundació Vila Casas.

Z přístavu města, jehož nástupiště se nachází poblíž centra města, odjíždějí trajekty na Mallorku, Ibizu a do Maroka (Tangier Med).