COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Igoumenitsa - Bari je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do Itálie

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Igoumenitsa - Bari

    • 4 Sailings Weekly 11 hr
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 9 hr 31 min
    • Get price

Trajekt z Igoumenitsa do Bari

Trajektová trasa Igoumenitsa Bari spojuje Řecko s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Ventouris Ferries se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 11 hodin. zatímco Trajekty společnosti Anek Superfast se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 9 hodin 31 minut.

Celkově je tu 11 plaveb týden na trase z Igoumenitsy Bari mezi Řecko a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Igoumenitsa

Igoumenitsa je hlavní město regionu Thesprotia na severozápadě Řecka. Leží nedaleko ostrova Korfu a je obklopeno kopci pokrytými borovicemi a pobřežím lemovaným platany. Přístav v Igoumenitsa slouží jako spojovací článek mezi Itálií a Řeckem a v důsledku toho sem proudí mnoho turistů. V ulicích jsou krásné budovy, obchody, kavárny a restaurace.

Igoumenitsa bylo v 4. století důležité město království Thesprotia a bylo známé jako Titáni. Podle archeologických vykopávek se zjistilo, že zde kdysi sídlilo divadlo a dva chrámy.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako Bari, Brindisi, Ravenna, Terst, Benátky, Kerkyra, Lefkimi a Paxi.


Průvodce přístavem Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie, Itálie. Je to největší město v jižní části italské pevniny po Neapoli. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, Bari je největším průmyslovým městem v jižní Itálii, a taký největším komerčním, rybářským a trajektovým přístavem jíž několik století. Město v různých dobách patřilo Římanům, Saracénům, Byzantincům, Normanům, a pak v 12. století město zase stalo součástí Neapole.
Bari se skládá ze 3 částí: "Staré město" na poloostrově na severu, Murattianno v jižní a střední části, která je jednou z hlavních obchodních a kancelářských oblastí. Navzdory atmosféře stanovené dominantní církevní architekturou, tady vznikla spousta módních restaurací a nočních klubů, což způsobuje rušný noční život.