Trajekt z Igoumenitsy do Bari

Trajektová trasa Igoumenitsa Bari spojuje Řecko s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Ventouris Ferries se plaví 8 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 11 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Anek Superfast se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 9 hod 30 min.

Celkově je tu 15 plaveb týden na trase z Igoumenitsa Bari mezi Řecko a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Igoumenitsa - Bari

Průměrné ceny na trase Igoumenitsa Bari

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Igoumenitsa Bari je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Igoumenitsa

Igoumenitsa je hlavní město regionu Thesprotia na severozápadě Řecka. Leží nedaleko ostrova Korfu a je obklopeno kopci pokrytými borovicemi a pobřežím lemovaným platany. Přístav v Igoumenitsa slouží jako spojovací článek mezi Itálií a Řeckem a v důsledku toho sem proudí mnoho turistů. V ulicích jsou krásné budovy, obchody, kavárny a restaurace.

Igoumenitsa bylo v 4. století důležité město království Thesprotia a bylo známé jako Titáni. Podle archeologických vykopávek se zjistilo, že zde kdysi sídlilo divadlo a dva chrámy.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako Bari, Brindisi, Ravenna, Terst, Benátky, Kerkyra, Lefkimi a Paxi.

Průvodce přístavem Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie, Itálie. Je to největší město v jižní části italské pevniny po Neapoli. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, Bari je největším průmyslovým městem v jižní Itálii, a taký největším komerčním, rybářským a trajektovým přístavem jíž několik století. Město v různých dobách patřilo Římanům, Saracénům, Byzantincům, Normanům, a pak v 12. století město zase stalo součástí Neapole.
Bari se skládá ze 3 částí: "Staré město" na poloostrově na severu, Murattianno v jižní a střední části, která je jednou z hlavních obchodních a kancelářských oblastí. Navzdory atmosféře stanovené dominantní církevní architekturou, tady vznikla spousta módních restaurací a nočních klubů, což způsobuje rušný noční život.