Trajekt z Igoumenitsy do Brindisi

Trajektová trasa Igoumenitsa Brindisi spojuje Řecko s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Grimaldi Lines se plaví 10 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 9 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti A-Ships Management S.A se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 9 hod.

Celkově je tu 16 plaveb týden na trase z Igoumenitsa Brindisi mezi Řecko a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Igoumenitsa - Brindisi

Průměrné ceny na trase Igoumenitsa Brindisi

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Igoumenitsa Brindisi je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Igoumenitsa

Igoumenitsa je hlavní město regionu Thesprotia na severozápadě Řecka. Leží nedaleko ostrova Korfu a je obklopeno kopci pokrytými borovicemi a pobřežím lemovaným platany. Přístav v Igoumenitsa slouží jako spojovací článek mezi Itálií a Řeckem a v důsledku toho sem proudí mnoho turistů. V ulicích jsou krásné budovy, obchody, kavárny a restaurace.

Igoumenitsa bylo v 4. století důležité město království Thesprotia a bylo známé jako Titáni. Podle archeologických vykopávek se zjistilo, že zde kdysi sídlilo divadlo a dva chrámy.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako Bari, Brindisi, Ravenna, Terst, Benátky, Kerkyra, Lefkimi a Paxi.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město a přístav v italském regionu Apulie, v centru stejnojmenné provincie, nachází se na pobřeží Jaderského moře.

Brindisi ve starověku měl velký význam jako přístav a obchodní centrum. Římané nazývali toto město Brundisium, což znamená "jelení hlavy", protože tvar zátoky připomíná parohy.

Město má přímořský hrad, který byl postaven v roce 1227 císařem Frederickem II, katedrála, stará věž, která znamenala konec slavné Via Appia, a mnoho dalších zajímavostí.