COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Igoumenitsa - Brindisi je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do Itálie

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Igoumenitsa - Brindisi

  • 11 plavby týdně 7 hod 30 min
  • Zjistit cenu
  • 4 plavby týdně 9 hod
  • Zjistit cenu
  • 6 plavby týdně 9 hod
  • Zjistit cenu

Trajekt z Igoumenitsa do Brindisi

Trasa trajektu z Igoumenitsy Brindisi spojuje Řecko s Itálie i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Grimaldi Lines provozuje své plavby až 11 krát týden, European Seaways 4 krát týden & Trajekt společnosti A-Ships Management S.A je k dispozici 6 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 21 plavby týden na trase z Igoumenitsy Brindisi mezi Řecko a Itálie, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Igoumenitsa

Igoumenitsa je hlavní město regionu Thesprotia na severozápadě Řecka. Leží nedaleko ostrova Korfu a je obklopeno kopci pokrytými borovicemi a pobřežím lemovaným platany. Přístav v Igoumenitsa slouží jako spojovací článek mezi Itálií a Řeckem a v důsledku toho sem proudí mnoho turistů. V ulicích jsou krásné budovy, obchody, kavárny a restaurace.

Igoumenitsa bylo v 4. století důležité město království Thesprotia a bylo známé jako Titáni. Podle archeologických vykopávek se zjistilo, že zde kdysi sídlilo divadlo a dva chrámy.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako Bari, Brindisi, Ravenna, Terst, Benátky, Kerkyra, Lefkimi a Paxi.


Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město a přístav v italském regionu Apulie, v centru stejnojmenné provincie, nachází se na pobřeží Jaderského moře.

Brindisi ve starověku měl velký význam jako přístav a obchodní centrum. Římané nazývali toto město Brundisium, což znamená "jelení hlavy", protože tvar zátoky připomíná parohy.

Město má přímořský hrad, který byl postaven v roce 1227 císařem Frederickem II, katedrála, stará věž, která znamenala konec slavné Via Appia, a mnoho dalších zajímavostí.