Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Ile Rousse

  • Ile Rousse Trajektový Prístav Autem

    Z Bastie, se dostanete do Ile Rousse po dálnici N197. Z Calvi následujte D513. Ze všech vetších míst na Corsice se dostanete do Ile Rousse po dálnici N1197, a potom následujíc N179.

  • Ile Rousse Trajektový Prístav Vlakem

    SNCF a CFC prevadzkují železnicné spoje z Ile Rousse Train Station. Pro více informací ohledem vlaku na Corsice navštivte web stránku vlakových spoju na Corsice.

  • Ubytování v Ile Rousse

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Ile Rousse před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Ile Rousse pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Ile Rousse

Průvodce přístavem Ile Rousse

Průvodce přístavem Ile Rousse

L'Ile-Rousse je malé město a obec v departementu Haute-Corse, Francie. Nachází se na severním pobřeží ostrova Korsika. Založený Pasquale Paoli roce 1759 pro odpor masivní přítomnosti Janovanů v Algajola a Calvi, L'Ile-Rousse byl pojmenován na počest červenohnědých odstínů při západu slunce. S nejteplejším podnebím na Korsice, a to díky kopcům Balagne, které obklopují město a dávají mu úkryt před nepříznivým počasím, a se svými pláži L'Ile-Rousse je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Britští turisté byli mezi prvními, kdo poznal město na počátku 20. století. Tohle město je třetí nejoblíbenější letovisko na ostrově, nabízí svým návštěvníkům vychutnat si skutečné kouzlo Korsiky v místních kavárnách a restauracích v uličkách starého města.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.