Trajekt na Ios do Sikinosu

Trasa trajektu z Ios Sikinos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Zante Ferries provozuje své plavby až 2 krát týden, Sea Jets 2 krát týden & Trajekt společnosti Hellenic Seaways je k dispozici 1 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 5 plavby týden na trase z Ios Sikinos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Ios - Sikinos

Průměrné ceny na trase Ios Sikinos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ios Sikinos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ios

Ios je součástí skupiny ostrovů Kyklady v jižní části Řecka.
Během několika posledních let ostrov Ios stal místem, které nabízí něco pro všechny věkové kategorie. Po mnoho let byl ostrov populární v první řadě jako skvělé místo pro večírky, a teď je ideální pro všechny věkové skupiny.

Průvodce přístavem Sikinos

Sikinos je ostrov v řeckých Kykladech a nachází se mezi ostrovy Ios a Folegandros.
Ostrov byl známý jako Oinoe (Ostrov vína) v antickém Řecku. Kontrastuje s okolními ostrovy, jako je Ios tím, že je tiché a relativně méně rozvinuté. Masová turistika opravdu dosáhla Sikinos a přesto zjistíte, že ostrované umí jen pár slov anglicky, ale že jsou velmi přátelští a udělají co jen mohou, abyste se cítili vítáni.