Trajekt na Ios do Sikinosu

Trajektová trasa Ios Sikinos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Zante Ferries se plaví 3 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 25 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 30 min.

Celkově je tu 4 plaveb týden na trase z Ios Sikinos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Ios - Sikinos

  • Zante Ferries
    • 3 plavby týdně 25 min
    • Zjistit cenu
  • Hellenic Seaways
    • 1 plavba týdně 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Ios Sikinos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ios Sikinos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ios

Ios je součástí skupiny ostrovů Kyklady v jižní části Řecka.
Během několika posledních let ostrov Ios stal místem, které nabízí něco pro všechny věkové kategorie. Po mnoho let byl ostrov populární v první řadě jako skvělé místo pro večírky, a teď je ideální pro všechny věkové skupiny.

Průvodce přístavem Sikinos

Sikinos je ostrov v řeckých Kykladech a nachází se mezi ostrovy Ios a Folegandros.
Ostrov byl známý jako Oinoe (Ostrov vína) v antickém Řecku. Kontrastuje s okolními ostrovy, jako je Ios tím, že je tiché a relativně méně rozvinuté. Masová turistika opravdu dosáhla Sikinos a přesto zjistíte, že ostrované umí jen pár slov anglicky, ale že jsou velmi přátelští a udělají co jen mohou, abyste se cítili vítáni.