Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Karlshamn

 • Karlshamn Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Terminál v Karlshamn se nachází približne 5 km z mestského centra. Z Malmo je terminál 149 km a mužete se tam dostat následujíc dálnici E22 prez Kristiansand. Po 144 km zabocte doleva smerem na Vekerumsvagen a potom smerujte do Sodra Stillerydsvagen. Toto Vás dovede do trajektového terminálu. Oddelení pro odbavení cestujících je na druhém poschodí.

 • Karlshamn Trajektový Prístav Vlakem

  Približne 5 km od trajektového terminálu se nachází trajektový terminál. Taxíky ze stanice Karlshamns (resecentrum) do trajektového prístavu stojí asi 100 SEK. Mužete si zavolat taxík zadarmo z telefonu ve stanicní budove.

 • Karlshamn Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusová stanice se nachází vedle železnicné stanice. Místní autobus c. 350 z mestského centra Karlshamnu má zastávku ve Stillerydu, který je približne 1 km od terminálu.

 • Karlshamn Trajektový Prístav Adresa

  Södra Stillerydsvägen 127 SE-374 93 Karlshamn, Sweden

 • Ubytování v Karlshamn

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Karlshamn před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Karlshamn pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Karlshamn

Průvodce přístavem Karlshamn

Průvodce přístavem Karlshamn

Karlshamn se nachází na jižním pobřeží Švédska. Karlshamn dostal Královskou listinu a městské výsady v roce 1664, kdy král Karel X. Gustav uvědomil strategickou polohu přístavu v blízkosti Baltského moře. V roce 1666 bylo město pojmenováno Karlshamn, což znamená "Karlův přístav" - na počest švédského krále.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.