COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

TT Line

Společnost TT Line spojuje Německo a Polsko se Švédskem, a to s využitím moderní, spolehlivé, vysoce kvalitní a ekologické flotily lodí.

Na lodích TT Line jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. Prostorné kajuty, kvalitní jídlo a množství obchodů na palubě se širokým výběrem výrobků umocní nezapomenutelný zážitek z plavby po Baltském moři.

Na trasách TT Line je k dispozici cestování s motorovým vozidlem, ale i bez něj. Všechny přístavy mají výborné napojení na tamní dálnice. Cestování s TT Line poskytne tu nejpohodlnější přepravu mezi Skandinávií a kontinentální Evropou.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti TT Line s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády TT Line s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy TT Line