TT Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

TT Line

Společnost TT Line spojuje Německo a Polsko se Švédskem, a to s využitím moderní, spolehlivé, vysoce kvalitní a ekologické flotily lodí.

Na lodích TT Line jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. Prostorné kajuty, kvalitní jídlo a množství obchodů na palubě se širokým výběrem výrobků umocní nezapomenutelný zážitek z plavby po Baltském moři.

Na trasách TT Line je k dispozici cestování s motorovým vozidlem, ale i bez něj. Všechny přístavy mají výborné napojení na tamní dálnice. Cestování s TT Line poskytne tu nejpohodlnější přepravu mezi Skandinávií a kontinentální Evropou.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti TT Line s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády TT Line s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.