COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kavala - Limnos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Kavala do Limnos

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do Egejské ostrovy

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Kavala - Limnos

    • 5 Sailings Weekly 3 hr 5 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Trajekt z Kavala do Limnos

Trajektová trasa Kavala Limnos spojuje Řecko s Egejské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Hellenic Seaways se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin 5 minut. zatímco Trajekty společnosti SeaJets se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 4 hodin 15 minut.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Kavaly Limnos mezi Řecko a Egejské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Kavala

Kavala je přístavní město v severním Řecku, východně od Makedonie. Leží v Kavalskom zálivu, naproti řeckému ostrovu Thasos, přibližně 160 km od města Soluň, 37 km od Drama a 56 km od Xanthi. Město má bohatou historii a množství turistických zajímavostí. Dominantou horní části poloostrova, kde kdysi stálo staré město, je hrad Kavala. Opakované rekonstrukce a opravy hradního opevnění Benátčany či Turky zanechali na něm stopy. Hrad byl postaven v první polovině 15. století, ale jeho základy sahají až do byzantského období. K jiným atrakcím patří Kamares (starý akvadukt), který byl postaven v římské / byzantské době, Imaret a dům Mehmet Ali na náměstí ve starém městě.

Z přístavu Kavala se plaví trajekty do Agios Efstratios, Limnos, Lavrio, Kírikos, Chios, Karlovassi, Psara, Vathi a Mytilene.


Průvodce přístavem Limnos

Řecký ostrov Limnos se nachází v severní části Egejského moře.
Limnos je jeden z nejhezčích přístavů v Řecku. Se svými krásnými plážemi a malebnými tradičními vesnicemi, nedotčenými moderním cestovním ruchem, Limnos těžko zapadá do jakéhokoli stereotypu o řeckých ostrovech. On leží na mírných kopcích, se svěžím zeleným kobercem na jaře, který se stává žluto-hnědým v létě.