Liepaja
Travemunde
Trajekty do Německo
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Liepaja do Travemunde

Linka Liepaja Travemunde spojuje Lotyšsko s Německo. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Stena Line. Plavba probíhá 6 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 22 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Liepaja Travemunde se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Lotyšska do Německo
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Liepaja do Travemunde?

  Doba plavby trajektem z Liepaja do Travemunde je přibližně 22h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Liepaja do Travemunde?

  Cena trajektu z Liepaja do Travemunde se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Liepaja do Travemunde je 181 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Liepaja a Travemunde?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Liepaja až Travemunde a toto je
  • Stena Line
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Liepaja do Travemunde?

  Rezervujte si trajekty z Liepaja do Travemunde prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Liepaja do Travemunde?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Liepaja do Travemunde s
  • Stena Line
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Liepaja do Travemunde?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Liepaja do Travemunde s
  • Stena Line
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Liepaja do Travemunde?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Stena Line
 • Jaká je vzdálenost z Liepaja do Travemunde?

  Vzdálenost mezi Liepaja a Travemunde je přibližně 626 námořních mil.

Průvodce přístavem Liepaja

Liepaja je město na západě Lotyšska, na pobřeží Baltského moře. Místo ho označují jako "město, kde se rodí vítr", protože je zde téměř vždy větrno. Město se nachází asi 10 km od Rigy, 110 km od města Klaipeda, 115 km od Ventspils a 100 km od Saldus. Liepaja má dlouhou tradici v kulturních, uměleckých a sportovních akcích a přes léto je tu spousta festivalů. Léto obvykle začíná plážovou párty "Summer Sound" a sportovní událost "Rally Kurzeme", které navštíví tisíce lidí. Ani přes zimu se tu nebudete nudit. Město hostí mnoho výstav, koncertů a dalších tvůrčích činností. Chloubou města jsou mezinárodně známé divadlo a symfonický orchestr.

Z přístavu se plaví trajekty do Travemünde.


Průvodce přístavem Travemunde

Travemünde je okres města Lübeck, nachází se na ústí řeky Trave v zátoce Lübeck. Travemünde vzniklo z pevnosti, která se nachází zde od 12. století, postavenou Jindřichem Levem, vévodou Saska, pro ochranu ústí Trave. On se stal městem v roce 1317 a v roce 1329 se stal majetkem svobodného města Lübeck, kterého od té doby vlastnil. Jeho zdi-opevnění byly zbořeny v roce 1807. Travemünde je také areál (od roku 1802) a největší německý přístav v Baltském moři s destinací ve Švédsku, Finsku a dalších pobaltských zemích.
Každý rok asi 1 milion cestujících projde trajektovým terminálem Travemünde, kteří směřují na výlet na pobřeží Baltského moře. Terminál je také kontaktním místem pro řadu luxusních výletních lodí z celého světa.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.