Lineas Maritimas Romero
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Lineas Maritimas Romero

Líneas Marítimas Romero přepravuje po celý rok cestující mezi Kanárskými ostrovy Lanzarote, Fuerteventura a La Graciosa.

Společnost Líneas Marítimas Romero provozuje jedinou pravidelnou osobní linku mezi ostrovy Lanzarote (přístav Órzola) a La Graciosa (přístav Caleta del Sebo), a to již více než 40 let. Společnost má k dispozici velkou flotilu lodí, přičemž všechny jsou perfektně vybaveny k plavbě mezi ostrovy.

Cesta mezi přístavem Órzola a ostrovem La Graciosa trvá 25 minut a lodě jezdí několikrát za den s vyšší frekvencí jízd během letní turistické sezóny. Plavba mezi Playa Blanca (Lanzarote) a Corralejo (Fuerteventura) trvá asi 45 minut a trajekty jezdí navíc každý den. Větší lodě mohou přepravit až 250 cestujících a na jejich palubě je k dispozici hudba, bar s nádherným výhledem, kde se dá vychutnat osvěžující drink. Kromě bezkonkurenčního mořského výhledu mají některé lodě dokonce i skleněné dno, což poskytuje i náhled do podmořského světa.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Lineas Maritimas Romero, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Lineas Maritimas Romero. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Lineas Maritimas Romero s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.