COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lineas Maritimas Romero

Líneas Marítimas Romero přepravuje po celý rok cestující mezi Kanárskými ostrovy Lanzarote, Fuerteventura a La Graciosa.

Společnost Líneas Marítimas Romero provozuje jedinou pravidelnou osobní linku mezi ostrovy Lanzarote (přístav Órzola) a La Graciosa (přístav Caleta del Sebo), a to již více než 40 let. Společnost má k dispozici velkou flotilu lodí, přičemž všechny jsou perfektně vybaveny k plavbě mezi ostrovy.

Cesta mezi přístavem Órzola a ostrovem La Graciosa trvá 25 minut a lodě jezdí několikrát za den s vyšší frekvencí jízd během letní turistické sezóny. Plavba mezi Playa Blanca (Lanzarote) a Corralejo (Fuerteventura) trvá asi 45 minut a trajekty jezdí navíc každý den. Větší lodě mohou přepravit až 250 cestujících a na jejich palubě je k dispozici hudba, bar s nádherným výhledem, kde se dá vychutnat osvěžující drink. Kromě bezkonkurenčního mořského výhledu mají některé lodě dokonce i skleněné dno, což poskytuje i náhled do podmořského světa.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Lineas Maritimas Romero, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Lineas Maritimas Romero. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Lineas Maritimas Romero s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Lineas Maritimas Romero