Trajekt z Playa Blanca do Corralejo

Trasa trajektu z Playa Blanca Corralejo spojuje Lanzarote s Fuerteventura i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Naviera Armas provozuje své plavby až 6 krát den, Fred Olsen Express 7 krát den & Trajekt společnosti Lineas Maritimas Romero je k dispozici 7 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 20 plavby den na trase z Playa Blanca Corralejo mezi Lanzarote a Fuerteventura, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Playa Blanca - Corralejo

Průměrné ceny na trase Playa Blanca Corralejo

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Playa Blanca Corralejo je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Playa Blanca

Město Playa Blanca ("White Beach") se nachází na španělském ostrově Lanzarote, který je jedním z Kanárských ostrovů. Je to nejjižnější město na ostrově a je vzdálené přibližně 45 km od letiště. Playa Blanca vyrostla z malé rybářské vesnice a stala se na Lanzarote druhým nejoblíbenějším turistickým cílem. Město se nachází na západ od pláží Papagayo poblíž Las Coloradas, zajímavé místo je Faro Park a Faro de Pechiguera Lighthouse, včetně promenády na pobřeží. Kromě centra města má Playa Blanca nízkou hustotu osídlení, kde se nachází převážně bungalovy, vily či několik velkých luxusních hotelů.

V okolí města je velká, 9 km široká zátoka, která je rozdělena do tří menších - od východu na západ jsou jmenovitě Playa Dorada, Playa Blanca a Playa Flamingo. Všechny poskytují útočiště, což je ideální pro plavání a relaxaci.

Trajekty vyplouvají několikrát za den z malého přístavu města a směřují na ostrov Fuerteventura.

Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město i letovisko, které se nachází na španělském ostrově Fuerteventura, jednom z Kanárských ostrovů. Město se rozkládá na ploše okolo tří kilometrů čtverečních, což z něj dělá největší rekreační středisko na ostrově. Corralejo se nachází na severním cípu Fuerteventury, blízko malého ostrůvku Lobos. Populární je mezi turisty dlouhá promenáda, na jejímž pobřeží je mnoho barů, kaváren i restaurací, kde si mohou turisté odpočinout. I přes modernizaci se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. Corralejo má asi 11 km pláží, u všech je křišťálově čistá voda, v níž mohou návštěvníci směle plavat.

Corralejo má dva přístavy, kde je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote.