COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Playa Blanca - Corralejo je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Lanzarote na Fuerteventuru

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Playa Blanca - Corralejo

  • 7 Sailings Daily 35 min
  • Get price
  • 12 Sailings Daily 25 min
  • Get price
  • 4 Sailings Daily 25 min
  • Get price

Trajekt z Playa Blanca do Corralejo

Trasa trajektu z Playa Blanca Corralejo spojuje Lanzarote s Fuerteventura i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Naviera Armas provozuje své plavby až 7 krát den, Fred Olsen Express 12 krát den & Trajekt společnosti Lineas Maritimas Romero je k dispozici 4 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 23 plavby den na trase z Playa Blanca Corralejo mezi Lanzarote a Fuerteventura, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Playa Blanca

Město Playa Blanca ("White Beach") se nachází na španělském ostrově Lanzarote, který je jedním z Kanárských ostrovů. Je to nejjižnější město na ostrově a je vzdálené přibližně 45 km od letiště. Playa Blanca vyrostla z malé rybářské vesnice a stala se na Lanzarote druhým nejoblíbenějším turistickým cílem. Město se nachází na západ od pláží Papagayo poblíž Las Coloradas, zajímavé místo je Faro Park a Faro de Pechiguera Lighthouse, včetně promenády na pobřeží. Kromě centra města má Playa Blanca nízkou hustotu osídlení, kde se nachází převážně bungalovy, vily či několik velkých luxusních hotelů.

V okolí města je velká, 9 km široká zátoka, která je rozdělena do tří menších - od východu na západ jsou jmenovitě Playa Dorada, Playa Blanca a Playa Flamingo. Všechny poskytují útočiště, což je ideální pro plavání a relaxaci.

Trajekty vyplouvají několikrát za den z malého přístavu města a směřují na ostrov Fuerteventura.


Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město i letovisko, které se nachází na španělském ostrově Fuerteventura, jednom z Kanárských ostrovů. Město se rozkládá na ploše okolo tří kilometrů čtverečních, což z něj dělá největší rekreační středisko na ostrově. Corralejo se nachází na severním cípu Fuerteventury, blízko malého ostrůvku Lobos. Populární je mezi turisty dlouhá promenáda, na jejímž pobřeží je mnoho barů, kaváren i restaurací, kde si mohou turisté odpočinout. I přes modernizaci se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. Corralejo má asi 11 km pláží, u všech je křišťálově čistá voda, v níž mohou návštěvníci směle plavat.

Corralejo má dva přístavy, kde je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote.