COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corralejo - Playa Blanca je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Fuerteventury do Lanzarote

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Corralejo - Playa Blanca

  • 7 Sailings Daily 35 min
  • Get price
  • 12 Sailings Daily 25 min
  • Get price
  • 4 Sailings Daily 25 min
  • Get price

Trajekt z Corralejo do Playa Blanca

Trasa trajektu z Corralejo Playa Blanca spojuje Fuerteventura s Lanzarote i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Naviera Armas provozuje své plavby až 7 krát den, Fred Olsen Express 12 krát den & Trajekt společnosti Lineas Maritimas Romero je k dispozici 4 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 23 plavby den na trase z Corralejo Playa Blanca mezi Fuerteventura a Lanzarote, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Corralejo

Corralejo je město nacházející se v severní části ostrova Fuerteventura, s výhledem na malý ostrůvek Lobos. Toto přímořské letovisko má velikost kolem 3 km čtverečních, což z něj dělá docela velký resort. Přesto se městečku podařilo zachovat si svůj půvab rybářské vesnice. V centru města je promenáda podél nábřeží, která je lemována bary, kavárnami a restauracemi.

Většina návštěvníků města míří na pláže a mají si z čeho vybírat - k dispozici mají zhruba 11 km pláží, které začínají hned za městem. Voda je křišťálově čistá s odstíny tmavě modré barvy.

V přístavu je možné vybrat si z množství výletních plaveb, v nabídce je například plavba na lodi se skleněným dnem, rybolov na otevřeném moři nebo jízda na vodních skútrech. Trajekty z přístavu směřují na Lanzarote. Přístav má dvě pokladny a kavárnu.


Průvodce přístavem Playa Blanca

Playa Blanca je letovisko nacházející se na španělském ostrově Lanzarote, což je jeden z Kanárských ostrovů. Středisko je dobře známé díky škále obchodů a restaurací situovaných podél ulice Calle Limones lemované promenádou a s centrem Papagayo. Středisko je na pobřeží jedné velké zátoky, která je široká devět kilometrů a skládá se ze tří menších zátok, které jsou pojmenovány směrem od východu na západ - Playa Dorada, Playa Blanca a Playa Flamingo. Vzhledem k terénu, který obklopuje středisko, jsou tamní pláže chráněny a poskytují návštěvníkům i místním obyvatelům ideální místo k plavání.

Od Playa Blanca se za 15 minut pěší chůze dostanete do hotelu s názvem Hotel Rubicon Marina, kde se konají dvakrát v týdnu trhy, na nichž seženete vše od ručně vyráběných produktů až po lokální vína. Zajímavostí, která je kousek od Marina Rubicon, je stavba Castillo de las Coloradas, která se nachází na úpatí Punta del Aquila. Byla postaven v letech 1741-1744 a poskytovala dobrou ochranu díky silné kruhové konstrukci a padacímu mostu. Když se piráti přiblížili k pobřeží, zvon na strážní věži začal bít jako výstraha.

Trajekty vyplouvají několikrát za den z malého přístavu města a směřují na ostrov Fuerteventura.