Trajekt z Los Cristianosu do San Sebastian de la Gomery

Trajektová trasa Los Cristianos San Sebastian de la Gomera spojuje Tenerife s La Gomera a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Naviera Armas se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina. zatímco Trajekty společnosti Fred Olsen Express se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 50 min.

Celkově je tu 49 plaveb týden na trase z Los Cristianos San Sebastian de la Gomera mezi Tenerife a La Gomera. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Los Cristianos - San Sebastian de la Gomera

  • Naviera Armas
    • 3 plavby denně 1 hod
    • Zjistit cenu
  • Fred Olsen Express
    • 4 plavby denně 50 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Los Cristianos San Sebastian de la Gomera

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Los Cristianos San Sebastian de la Gomera je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Los Cristianos

Španělské přístavní město Los Cristianos leží na ostrově Tenerife, který patří do skupiny Kanárských ostrovů. Centrum města se rozprostírá v okolí zálivu Los Cristianos, ale postupně se rozšiřuje více do vnitrozemí. Je zde mnoho starších budov, které jsou ještě z doby, kdy tu nebylo tolik turistů. Jejich počet začal narůstat v druhé polovině 20. století. Město má dvě pláže s černým sopečným pískem, a množství barů, restaurací a klubů, které přispěly ke zvýšené návštěvnosti. Na promenádě města, daleko od pláže, se nachází mnoho obchodů, včetně módních butiků, či míst, kde můžete sjednat cenu.

Pokud pokračujete po promenádě na západ, narazíte na resort Playa de las Americas, které je pokládáno za hlavní "party" místo na Tenerife. Je to proto, že zde je mnoho nočních klubů a barů, ale také vynikající výběr obchodů. Pro méně hektický způsob trávení dovolené je, možné si vzít trajekt na ostrov La Gomera, kde turisté najdou deštné pralesy, které čekají na prozkoumání. Plavba na La Gomeru trvá asi 70 minut.

Z přístavu Los Cristianos se trajekty plují do destinací jako Valverde, San Sebastian de la Gomera a Santa Cruz de La Palma.

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

San Sebastian de la Gomera se nachází na východním pobřeží La Gomery v provincii Santa Cruz de Tenerife na Kanárských ostrovech (Španělsko). Sídliště bylo založeno v polovině 15. století Hernanem Perazou, San Sebastian de la Gomera se rychle vyvíjel jako město. O několik desetiletí později se město stalo prosperujícím obchodním přístavem. Kuchyň La Gomery, která se vyznačuje svou jednoduchostí, se může pochlubit několika místními specialitami, které jej odlišují od ostatních ostrovů, jako například "potaje de Berros" (potočnicová polévka) a "almogrote" (protlak z kozího sýra). Ostrov také nabízí slavný "Papas arrugadas" (vařené brambory) a "Vieja" (místní ryby). Mezitím palmový med se používá jako hlavní přísada pro širokou nabídku dezertů. Město má výborné podmínky pro turistiku. A díky své poloze na kopci Lomo de La Horca nabízí nádherný výhled na oceán.