Mariehamn
Tallinn
Trajekty do Estonsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Mariehamn do Tallinn

Trajektová trasa Mariehamn Tallinn spojuje Alandy s Estonsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Tallink Silja Line se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 9 hodin 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Viking Line se plaví 5 krát za týden, plavba trvá od 14 hodin 20 minut.

Celkově je tu 10 plaveb týden na trase z Mariehamnu Tallinn mezi Alandy a Estonsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alandu do Estonsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Mariehamn do Tallinn?

Doba plavby trajektem z Mariehamn do Tallinn je přibližně 12h 02m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Mariehamn a Tallinn?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Mariehamn do Tallinn. Jedná se o
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Mariehamn do Tallinn?

Rezervujte si trajekty z Mariehamn do Tallinn prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Mariehamn do Tallinn?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Mariehamn do Tallinn s
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Můžete vzít své auto na trajekt z Mariehamn do Tallinn?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Mariehamn do Tallinn s
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Mariehamn do Tallinn?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Jaká je vzdálenost z Mariehamn do Tallinn?

Vzdálenost mezi Mariehamn a Tallinn je přibližně 292 námořních mil.

Průvodce přístavem Mariehamn

Mariehamn je hlavním městem Aland, autonomního území pod finskou svrchovaností. Ve srovnání se zbytkem finsky mluvících Aland, přibližně 80% obyvatel Mariehamnu mluví švédsky. Návštěvníci města najdou většinu obchodů a restaurací na pěší zóně Torggatan v centru města. Parlamentní a administrativní budova v centru Mariehamnu se nazývá Sjalvstyrelsegarden. Na svahu vedoucího do města najdete i sochu carevny Marie Aleksandrovna, která dala své jméno městu v roce 1861. V obci je množství budov od finského architekta Larse Soncka, který se přestěhoval do Aland jako dítě. K jeho budovám patří kostel Mariehamn, hlavní budova námořní akademie a radnice, přičemž všechny byly postaveny v první polovině 20. století. Architektka Hilda Hongell také navrhla několik budov, i když už jen málo z nich v současnosti stojí.

Mariehamn se nachází na poloostrově a má dva hlavní přístavy, jeden na východním a druhý na západním pobřeží. Oba přístavy téměř nezamrzají a jsou bez přílivu. Západní přístav je mezinárodní přístav ze kterého denně jezdí lodě do Švédska, Estonska a Finska. Východní přístav je jedním z největších přístavů v celé Skandinávii.


Průvodce přístavem Tallinn

Město Tallinn je hlavní a současně největší město Estonska, jedná se navíc o průmyslové i politické centrum regionu. Návštěvníci se zamilují do tamní kulturní nabídky, která obsahuje a nabízí mnoho atrakcí a zajímavostí. Tallinn byl založen počátkem 13. století, leží v blízkosti Finského zálivu a jeho součást tvoří významný námořní přístav. Ve městě je mnoho středověkých aspektů, zejména kolem památkově chráněného Starého Města, kde stojí za prozkoumání bludiště dlážděných uliček, mnoho kostelních věží a dobře zachovalé pevnosti. V části města Toompea najdou návštěvníci velké množství neobvyklých památek, mezi které patří například zámek Toompea a krásná kopulovitá Katedrála svatého Alexandra Nevského, což je významná ortodoxní budova. Další oblíbenou pamětihodností je v Tallinnu impozantní radnice z 13. století, z níž je výhled na Raekoja Plats a která má vysokou věž doplněnou o ikonickou bronzovou sochu mladého chlapce. Ten stráží město a je známý jako Old Thomas.


Mariehamn do Tallinn Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 27/05/2024 a 02.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Tallink Silja Line 01:00 10:45 9 hodin 45 minut Mon, St, Pá, Sun

Onboard the ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.