La Meridionale
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

La Meridionale

La Meridionale provozuje mnoho plaveb mezi jižní Francií a ostrovem Korsika ve Středozemním moři.

Společnost La Compagnie Méridionale de Navigation byla založena v roce 1931, kdy se Henri a Félix Rastit oženili v regionu Balagne s dcerami majitele lodi jménem Giovanni de Cassano.

Společnost La Compagnie Méridionale de Navigation byla založena v roce 1931, kdy se Henri a Félix Rastit oženily s dcerami majitele lodi Gianonni de Cassano v Balagne, která se v roce 1998 jednoduše přejmenovala na La Méridionale. Společnost se nejprve zaměřila na převoz zboží, osobní doprava z francouzské pevniny na Korsiku byla zavedena v roce 1988. Pánové se stali prvními francouzskými vlastníky lodi ve Středomoří, kteří provozovali osobní přepravu a kteří získali v roce 1996 mezinárodní certifikát kvality a v roce 2009 potom ocenění za zavedení systému environmentálního managementu.

Trajekty plující na/z Korsiky jsou pojmenovány Piana, Girolata a Kalliste. Tato plavidla přepraví každý rok přibližně 300 tisíc cestujících a více než 100 tisíc vozidel, a to do měst Ajaccio, Bastia a Propriano. Lodě vyplouvají dvanáctkrát týdně a na palubě je k dispozici vše potřebné pro příjemnou cestu - přátelský personál, kvalitní jídlo z čerstvých surovin, rozlehlé paluby, místní hudbu, prostorné kajuty, salonky a kino.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti La Meridionale s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády La Meridionale s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě La Meridionale

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.