Trajekt z Milazzo do Stromboli

Trajektová trasa Milazzo Stromboli spojuje Sicílie s Liparské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines se plaví 8 krát za den s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 10 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 6 hod 15 min.

Celkově je tu 59 plaveb týden na trase z Milazzo Stromboli mezi Sicílie a Liparské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Milazzo - Stromboli

  • Liberty Lines
    • 8 plaveb denně 1 hod 10 min
    • Zjistit cenu
  • Siremar
    • 3 plavby týdně 6 hod 15 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Milazzo Stromboli

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Milazzo Stromboli je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Stromboli

Stromboli je malý ostrov u severního pobřeží Sicílie, který je jedním ze třech aktivních sopek v Itálii. Patří do skupiny Liparských ostrovů.
Jeho název je zkreslení starořeckého slova Strongulē, který byl jemu přidán kvůli jeho kulatému tvaru. Sopka vybuchla již mnohokrát a je stále aktivní, mírné erupce lze často vidět z různých míst na ostrově a okolního moře, což vedlo k přezdívce ostrova "Maják Středomoří".
Ostrov má dvě vesnice, Stromboli a Dzhinostra, která je mnohem menší a je bývalou rybářskou vesnicí, která je jen zřídka navštěvována turisty. Stále není možné dostat se pěšky z jedné vesnice do druhé, jediný způsob cestování mezi nimi jsou lodí.