Trajekt z Milosu do Kimolosu

Trasa trajektu z Milos Kimolos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Aegean Speed Lines provozuje své plavby až 3 krát týden, Zante Ferries 2 krát týden, Sea Jets 3 krát týden & Trajekt společnosti Hellenic Seaways je k dispozici 4 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 12 plavby týden na trase z Milos Kimolos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Milos - Kimolos

Průměrné ceny na trase Milos Kimolos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Milos Kimolos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Milos

Sopečný ostrov Milos, vytvořený v unikátním tvaru podkovy, je součástí Kyklad v Řecku.
Miloš je známý sochou Afrodity ("Venus de Milo", která se nyní nachází v Louvre), sochami řeckého boha Asklépia (dnes v Britském muzeu) a Poseidonu.
Návštěvníci nemají šanci zůstat lhostejné k tomuto ostrovu od okamžiku svého prvního kroku na ostrově.

Průvodce přístavem Kimolos

Kimolos je řecký ostrov v Egejském moři, patřící do skupiny Kyklady.
Stejně jako ostatní venkovské oblasti Řecka, Kimolos byl chudým zemědělským ostrovem až do roku 1980, kdy začal rozvoj cestovního ruchu, jenž přivedl k lepší životní úrovni pro své obyvatele.